V meste je nový Club! 

  • Spontánne akcie, náhodné stretnutia, zimomriavky... zavlnia sa nad obyčajnými dňami ako opar bieleho dymu stúpajúci z fľaše sektu tesne po jej otvorení
  • Spomienky na nich však len tak nevyšumia 
h1
Hubert
  • Spontánne akcie, náhodné stretnutia, zimomriavky... zavlnia sa nad obyčajnými dňami ako opar bieleho dymu stúpajúci z fľaše sektu tesne po jej otvorení
  • Spomienky na nich však len tak nevyšumia 

Na začiatku každého nového zážitku je chuť. Chuť na zmenu, chuť skúsiť nepoznané, chuť vykročiť zo zabehnutého stereotypu. Chuť zmeniť obľúbený pohár sektu na ultimátne ľadové osvieženie je neodolateľným pokušením! To zadefinovalo spôsob, akým vznikla absolútna novinka na slovenskom trhu. 

Nový Club, nové pravidlá

Šestka je číslo, ktoré podľa Francúzov symbolizuje intenzívne šťastie. Šesť zvrtnutí kovovou slučkou „klietočky“, chrániacej zátku, vás delí od potešenia ukrytého vo vnútri fľaše. Šestoraké šumivé dobrodružstvo zhmotnené podarenou rodinkou sektov Hubert Club ste už zažili. Pre všetkých milovníkov bubliniek preto nastal čas urobiť krok vpred.

zdroj: Hubert

Patronát nad slnečnou sezónou prevezme technologicky i dizajnovo vyšperkovaný „benjamín“ – Hubert Ice Club Demi Sec. Je stvorený na vychutnávanie si leta plného nečakaných zážitkov, intenzívnych emócií, ľadových bubliniek a zimomriavok.

zdroj: Hubert

Spôsob, akým technológ so someliérom dosiahli, aby bublinky zostali v pohári a ľad podčiarkol všetky dobré vlastnosti sektu je tajný. Keď radi odhaľujete tajomstvá, garantujeme vám, že s pohárom tohto nováčika v ruke vás bude zaujímať iba očarujúci výsledok. Keď sa stále neviete rozhodnúť, či áno alebo nie, hoďte si kockou. Ideálne tromi. Nech sú z ľadu a nech skončia vo veľkom pohári s novým Ice Clubom aj s čerstvou špičkou z voňavej mäty. Takto sa totiž v lete po novom bude piť Ice Club od Hubertu.

Na tepe najnovších trendov

Obľúbené „slovenské šampanské“ prichádza s novinkou, ktorá už na prvý pohľad vzbudzuje pozornosť. Biela fľaša predznamenáva výnimočný zážitok! Iskrivo zlatistý, senzoricky vyladený, harmonický sekt s decentným muškátovým charakterom vo vôni a nádychom zrelého ananásu v chuti je určený každému, kto si túži vychutnávať originalitu, kvalitu a štýl počas všedných i výnimočných slnečných dní. 

Sviežu, plnú a jemne korenistú chuť novinky Hubert Ice Club zvýrazňuje ľad, mäta a dlhotrvajúce perlenie, ktoré z každého posedenia či debaty na slnečnými lúčmi vyhriatej terase spraví zážitok, ktorý nevyšumí.  

zdroj: Hubert

Novinka Hubert Ice Club získala zlatú medailu na medzinárodnej súťaži Grand Prix Vinex 2021. Veríme, že kvalitu nového sektu ohodnotíte rovnako dobre ako odborná porota v tejto prestížnej súťaži.

www.hubertsekt.sk

Novinku Hubert Ice Club  ako aj široké portfolio sektov Hubert nájdete na e-shope www.hubertonline.sk  aj v maloobchodnom predaji. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech