V starej košickej tabačke funguje cool coworking pre slovenských kreatívcov

  • V unikátnych priestoroch košickej Tabačky Kulturfabrik sa nachádza miesto pre kreatívnych profesionálov – HUBa Coworking.
| Foto: Martin Pitonak
  • V unikátnych priestoroch košickej Tabačky Kulturfabrik sa nachádza miesto pre kreatívnych profesionálov – HUBa Coworking.

HUBa je malý, ale dobre fungujúci coworking, ktorý v Košiciach združuje komunitu nezávisle pracujúcich ľudí. V tíme kreatívnych profesionálov, ktorí z tohto coworkingu pracujú, nájdeš programátorov, dizajnérov, fotografov, alebo architektov.

| Foto: Martin Pitonak

Okrem unikátnych priestorov ti HUBa ponúka všetko, čo je potrebné na dosiahnutie tvojho cieľa, čo z neho robí vynikajúcu náhradu práce z domu alebo kaviarne. Vlastný priestranný stôl, kancelársku stoličku, rýchle pripojenie na internet a pre dlhodobých členov zľavy u partnerov (bary v Tabačke, Tabačka bistro, kultúrne podujatia v Tabačka Kulturfabrik, účtovníctvo, právne poradenstvo, fitness centrum, squash).

Ceny za stôl, stoličku, lampu a uzamykateľnú skrinku sú 3.99 eur / deň, 19.99 eur / týždeň, 74.99 eur / mesiac.

| Foto: Martin Pitonak

HUBa hľadá nových ľudí

Ak ťa HUBa Coworking oslovil, momentálne máš možnosť stať sa jeho členom. Ako hovorí Martin Pitoňák z občianskeho združenia Huba o.z., ktoré za coworkingom stojí: „Sme malý ale dobre fungujúci coworking v Košiciach. Uvoľnilo sa nám asi 5 nových miest, a tak hľadáme nových kolegov. Sme neziskové občianke združenie a dlhodobo nízky stav by mohol byt pre nás byť likvidačný.“

| Foto: Martin Pitonak

Ak máš teda záujem pracovať v priestoroch Tabačky a využiť možnosť networkingu s miestnymi kreatívcami, HUBa je pre teba určite vhodným riešením.

„Sme malá komunita nezávisle pracujúcich ľudí z Košíc, ktorým spoločné priestory umožňujú zdieľať nápady, spoločné hodnoty a využívať tak sústredené prostredie a skúseností iných kolegov vo svoj prospech. Náš Coworking je vynikajúca náhrada práce z domu alebo kaviarne. HUBa Coworking je spojenie kolektívnej práce a vo flexibilnom kancelárskom prostredí, ktoré je zdieľané s ďalšími kreatívnymi kolegami.“

| Foto: Martin Pitonak

zdroj fotografií: hubacoworking.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech