Vďaka 10-tisíc používateľom rozdelil iWatt športovým klubom už 5 000 eur

  • Zapojte fanúšikov a zabehnite si spoločne po finančnú podporu aj pre svoj klub
iWATT
iWatt
  • Zapojte fanúšikov a zabehnite si spoločne po finančnú podporu aj pre svoj klub

Venovať sa športovému klubu na Slovensku je osamelý beh na dlhé trate. Ak to robíte, pravdepodobne ste tréner, manažér, niekedy aj šofér, psychológ a práčovňa v jednej osobe. Oberá vás to nielen o energiu, ale aj o peniaze a čas. Keby ste to nemilovali, dávno to hodíte cez palubu.

Preto na Slovensku nedávno vznikol start-up iWatt, ktorý vám pomôže získať viac financií pre váš milovaný slovenský športový klub alebo kluby. Či už ste rodič perspektívnych malých cyklistov, alebo tréner rekreačných, ale o to zapálenejších futbalistov v nižšej lige. Vďaka sponzorom iWattu môžete aj vy získať pre svoj klub peniaze na to, čo práve potrebujete. Určite viete, či by vás potešili nové dresy, náčinie, šatne alebo väčšia práčka, v ktorej môžete vyprať oblečenie pre celý tím.

Stačí sa registrovať v aplikácii iWatt, aktivovať profil svojho klubu a zapojiť komunitu svojich hráčov, fanúšikov a podporovateľov. Pripravení?

iWatt rozdelil prvých 5 000 eur medzi 15 klubov

 Aj keď start-up iWatt funguje len od septembra 2019, už má viac ako 10 000 používateľov, ktorí vymieňajú svoju energiu za iWatty a rozdávajú ich medzi športové kluby. Prvých 15 klubov si vďaka svojim podporovateľom z iWattu rozdelilo 5 000 eur.

Dnes už prebieha ďalšie kolo, v ktorého banku má iWatt 20 000 eur. Ak chcete, aby aj váš klub mal šancu získať časť z tohto koláča, povedzte o iWatte zástupcom klubu a ak ním priamo ste, aktivujte si konto.

Ako zapojím svoj klub do iWattu?

Zapojiť sa môže každý slovenský športový klub, teda aj ten váš – jedinou podmienkou je, aby bol registrovaný na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR (sport.gov.sk). Ak to spĺňate, aktivujte si klubový profil na stránke iWatt.sk. Tá vám umožní sledovať množstvo iWattov, ktoré ste získali od svojich fanúšikov, karmu vášho klubu a priebežné poradie najviac podporovaných klubov.

Zapojte svojich fanúšikov

 Poslednou vašou úlohou je vyzvať kamarátov a podporovateľov na používanie aplikácie iWatt. Že vám reklama nikdy nešla? To nič. Pripravili sme pre vás podklady, ktoré môžete využiť napríklad na Facebooku, v e-mailoch alebo na svojej webstránke. Aby ste sa mohli naplno venovať práci na klube a nemuseli ste po nociach vyrábať obrázky či písať texty.

Aplikácia premieňa pohyb na pomoc

Koncept iWatt funguje na jednoduchej báze. Mnohí z nás si trackujú beh, bicyklovanie alebo turistiku po horách. Appka iWatt sa synchronizuje s mobilnými aplikáciami, ktoré zaznamenávajú náš pohyb z hodiniek, náramkov alebo priamo zo smartfónu a vymenia ho za virtuálne iWatty. Okrem športových aktivít vymení aj večernú prechádzku či cestu do práce.

Používateľ venuje svoje iWatty slovenským športovým klubom a tie potom na základe nich súťažia o bank financií. Celý proces je tak transparentný, lebo o tom, ktorý klub získa financie, rozhodujú aktívni ľudia/používatelia aplikácie vďaka svojej energii získanej pohybom.

Pre viac informácií o aplikácii si pozrite naše video alebo navštívte stránku iwatt.sk. Aplikáciu iWatt si môžete stiahnuť zadarmo Google Play alebo z App Stores.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech