Via­mo otvá­ra dve­re pre obchod­ní­kov

Šandi / 8. októbra 2014 / Business

V úvod­nej fáze je mož­né pla­tiť za donáš­ku jed­la Ham.sk, za náku­py na Zľavadňa.sk, dobiť si kre­dit na ISIC kar­tu Eko­no­mic­kej uni­ver­zi­ty v Bra­ti­sla­ve, pris­pie­vať na Nadá­cia Tat­ra ban­ky, UNI­CEF, Kvap­ka náde­je, Nadá­cia Pon­tis, Mag­na Deti v núdzi, Pla­mie­nok, Liga pro­ti rako­vi­ne, Únia nevi­dia­ci­ch a sla­bo­zra­ký­ch Slo­ven­ska a ďal­šie.

 

VIAMO je teraz dostupné už aj pre obchodníkov a organizácie. Stačí spustiť aktuálnu verziu appky Tatra banka VIAMO (Android, iOS, Windows Phone v priebehu jesene) a vybrať si zo zoznamu obchodníkov a nadácií, prípadne nasnímať VIAMO QR kód obchodníka.

„Zoznam obchodníkov a organizácií sa bude ďalej postupne rozširovať,“ informuje Tatra banka.

pričom od 15.10.2014 Tatra banka zvyšuje denný limit platieb zo 150 € na 200 € denne.

Tatra banka VIAMO Tatra banka VIAMO

 

V súčasnosti využíva aplikáciu Tatra banka VIAMO na vyrovnanie sa s priateľmi a známymi takmer 60 000 tisíc klientov, pričom mesačne pošlú takýmto spôsobom viac ako 500 000 eur. Priemerná posielaná suma je takmer 20 eur, pričom jej výška neustále rastie. Rozšírenie použitia na platby aj za tovary a služby zvyšuje využitie aplikácie napríklad pri donáške tovarov, keď nemáme pri sebe potrebnú hotovosť,“ vyjadrila sa Pamela Babuščáková, vedúca oddelenia rozvoja mobilných aplikácií a webov Tatra banky.

 

Zdroj: tatrabanka, viamo, TB

Pridať komentár (0)