Biznis partner Plačkovej, Rytmusa aj Separa: Zuzanine zatknutie neovplyvnilo predaj produktov

Hosťom najnovšej epizódy Startitup Diskusný Klub je Marko Šebesta, biznis partner Zuzany Strausz Plačkovej. Porozprával nám o tom, ako vníma aktuálnu situáciu so Zuzanou, aké spolupráce spolu majú a ako to ovplyvnilo ich biznis.

„Máme obchodný vzťah, ale sme aj kamaráti. Keď tvojho blízkeho človeka alebo kamaráta zoberie NAKA, to sa nedeje každý deň, takže priznám sa, že ma to osobne vzalo,“ prezradil v rozhovore. Hovorí, že na Slovensku zrazu neexistovala korona a celé Slovensko zaujímala iba Zuzana Plačková.

Podľa jeho slov by Zuzana mohla žiť aj tri také životy s peniazmi, ktoré zarába z Instagramu. Prezradil nám aj to, či sa predaj ich spoločného produkty Family Queen CBD znížil v dôsledku tejto situácie. So Zuzanou spolupracoval aj na projekte Miss Universe Slovensko, či súťaži o Mercedes Benz triedy G.

Okrem iného podniká Marko Šebesta aj v eventovom priemysle, kde spolupracuje so známymi interpretmi ako Rytmus & Kontrafakt, Separ & DMS, Pil C, SergeiB a mnohí ďalší. 

V rozhovore nám prezradil, o čom všetkom je influencer marketing. V tomto odbore má spolupráce s mnohými známymi menami ako Monika Bagárová, Leoš Mareš, Lucie Bílá, Dara Rolins, Kazma, Jasmina Alagič, Rytmus, či Separ.

To, aké ďalšie projekty a spolupráce pripravuje a čo vie o influencer marketingu sa dozvieš v najnovšom rozhovore Startitup Diskusný Klub so Šimonom Žďárským.

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní
  • Tlačové správy TS