Komik Ladižo: Verešovej video bol iba trailer, príde celovečerný film

Hosťom rozhovoru je známy stand-up komik Ivo „Ladižo“ Ladižinský. Z čoho počas korony žije? Podľa jeho slov mu klesli príjmy o 100 %. Na otázku, ako mu pomohol finančne štát povedal, že dostal za minulý rok 2000 €. Ako to zvláda mentálne a čo ho drží nad vodou? Veľká otázka je, kto zo stand-up komedy scény bude mať chuť sa do hry po korone vrátiť. Niektorí situáciu podľa Ladiža nezvládajú.

Prečo sa Ladižo nechce presunúť do online priestoru? Cez monitor sa emócie prenášajú veľmi náročne, hlave v humore. Pozreli sme aj na niekoľko kuriozít, ktoré sa v poslednom čase na Slovensku stali. Či už ide o Verešovej hanbaté video, pokus o preniknutie do parlamentu so sekerou, či orálna aféra na čerpacej stanici, Ivo vo všetkom hľadá humornú bodku. Ako Ladižo vníma testovanie a čo hovorí na očkovanie?

Čo hovorí na možnosť testovania z análneho otvoru? Slovenský komik to prirovnáva k brokolici. Je počas korony stále dosť inšpirácie na písanie nových stand-upov? Ladižo priznáva jeden zásadný problém. Oveľa viac sa dozvieš v rozhovore s humorným podtónom v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Ladiža nájdeš aj na jeho Instagrame

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní