Vo vlaku z Bratislavy si stiahol nohavice až k lýtkam a masturboval nad dievčaťom. Bála som sa o život, priznala

  • Sebaukájanie vo vlakoch pred cudzími ženami pokračuje
  • O čerstvú nepríjemnú skúsenosť z tohto týždňa sa s nami podelila Miška
  • „Ja som si v tomto ods*ala už svoje. Skoro každá žena áno. Na vysokej som, nie jediná, bola tiež sexuálne obťažovaná profákom a zahriaknutá, že ak to niekomu poviem, dopadnem zle... Ale včera to bolo iné, včera som sa po prvýkrát v živote bála o svoj život“
  • Jej drsný odkaz určite stojí za prečítanie
  • Ozvalo sa aj ďalšie dievča, ktoré má rovnakú nepríjemnú skúsenosť zrejme s tým istým mužom
sexuálne obťažovanie masturbovanie vo vlaku
Ilustračná fotografia. , TASR/ AP Photo/ Gregorio Borgia, Instagram/ stop_catcalling_now a Unsplash/ Eric Ward
  • Sebaukájanie vo vlakoch pred cudzími ženami pokračuje
  • O čerstvú nepríjemnú skúsenosť z tohto týždňa sa s nami podelila Miška
  • „Ja som si v tomto ods*ala už svoje. Skoro každá žena áno. Na vysokej som, nie jediná, bola tiež sexuálne obťažovaná profákom a zahriaknutá, že ak to niekomu poviem, dopadnem zle... Ale včera to bolo iné, včera som sa po prvýkrát v živote bála o svoj život“
  • Jej drsný odkaz určite stojí za prečítanie
  • Ozvalo sa aj ďalšie dievča, ktoré má rovnakú nepríjemnú skúsenosť zrejme s tým istým mužom

Tento rok sa na slovenskom internete objavilo už niekoľko… (ťažko nájsť pomenovanie), ktorým pripadá zjavne normálne vytasiť svoje prirodzenie vo vlaku a ukájať sa nad neznámymi dievčatami či mladými ženami.

V skratke si môžeme pripomenúť takýto incident z júla, keď sa pred dievčinou oproti sediaci mladý muž začal ukájať a popritom sa na ňu stále zvrhlo usmieval.

Dievča ho vtedy zachytilo na kameru a prípadom masturbátora sa po zverejnení začala zaoberať aj polícia, ktorá následne muža obvinila. Má ísť o 34-ročného Lukáša.

Prípad bol o to šokujúcejší, že Lukáša museli vidieť aj ostatní cestujúci, no nezasiahol nikto.

Ďalším nepríjemným prekvapením boli komentáre, ktoré sa zobrazovali pod správami o tomto incidente i pod samotným videom – zverejneným instagramovym profilom „stop catcalling now,“ ktorý upozorňuje na sexuálne obťažovania.

Niektorí komentujúci sa masturbátora zastali, písali, že dievča bolo určite vyzývavo oblečené (nie, nebolo, aj keď na tom nezáleží) alebo že sa jej to dokonca páčilo, keď hneď neodišla.

V septembri zaplavil internet iný, na pohľad starší muž, ktorý podľa všetkého masturboval vo vlaku pravidelne, keďže ho zachytili a posťažovali sa naň hneď viaceré osoby. Obom spomínaným prípadom sme sa venovali aj my.

No obťažujúce masturbovanie pred ženami vo vlakoch pokračuje.

„Ten ču*ák si reálne stiahol nohavice až k lýtkam a vytiahol svoj mikroskopický ču*áčik. Honcoval ako o život,“ opisuje mi známa svoju cestu rýchlikom z Bratislavy tento týždeň. Jej identitu poznáme a meno máme v redakcii k dispozícii.

Šlo o večerný rýchlik RR Považan 715 s odchodom z hlavnej bratislavskej stanice o 19:21. Sexuálne sebaukájanie nad ženou, nazvime ju Michaela, začalo v prázdnom kupé v podstate hneď po rozbehnutí vlaku.

zdroj: ZSSK

Nasledujúci text aj citácie sú zverejnené so súhlasom osoby.

„Mnohí majú vkus – má vagínu, je to môj typ“

Muž vyzeral podľa jej slov podozrivo už po príchode, no snažila sa nesúdiť.

Mohol mať 35 až 40 rokov, 180 cm vysoký, svalnatý, s „naboptnanou čiernou zimnou bundou, akú radi nosia náckovia,“ modrými rifľami a vyholeným pásikom na hlave – tak si pamätá muža, ktorý ju ten večer vystrašil na smrť.

Videla som, že pokukuje, ale na to som ako žena zvyknutá. Mnohí majú totiž vkus typu – má vagínu, takže je môj typ,“ opisuje prvé chvíle.

No muž sa začal potom čoraz viac škrabkať a chytať v rozkroku, čo už Michaelu začalo desiť, a tak sa v tej chvíli rozhodla niekomu volať – sestre – s nádejou, že keď bude dotyčný počuť niekoho iného, skrotne a prestane.

Nestalo sa tak a prišli na rad stiahnuté gate a masturbovanie pred ňou v kupé.

Strach odísť

Nenápadne som potom odišla z kupéčka, akože vystupujem už v Trnave, dúfajúc, že ma nezastaví a fakticky nevytiahne nôž. Sedel pri dverách, zatiahol záclonky a nohy si dal krížom, aby zavadzali pri odchode,“ opisuje, čo sa dialo ďalej.

zdroj: Unsplash/ Melanie Wasser

Z kupé sa jej podarilo vystrašenej dostať. Sestre do telefónu oznámila, čo sa deje a snažila sa nájsť niekoho, komu by to mohla oznámiť.

Zdalo sa jej, že v Trnave vystúpil nakoniec on.

Mýlila sa.

Neskôr ho stretla chodiť hore-dole po vlaku ešte raz, možno si podľa nej hľadal novú obeť.

Skutočne vystúpil až v Novom Meste nad Váhom.

Počas písania tohto článku sa k nám dostali čerstvé informácie, že rovnakú skúsenosť a podľa popisu pravdepodobne s rovnakým mužom, na trati medzi Bratislavou a Trnavou, už na železničnej polícii nahlásila aj ďalšia mladá žena.

Michaela sa napokon po tomto nechutnom a nepríjemnom zážitku rozhodla napísať dlhšiu správu, v ktorej opisuje aj svoje ďalšie nepríjemné skúsenosti, napríklad s profesormi zo školy. Taktiež sa snaží vysvetliť, prečo to ženy berú inak a posiela chlapom (i Marošovi Kramárovi) jasný odkaz, ktorý sme sa rozhodli zverejniť celý, lebo podľa nás stojí za prečítanie:

Ja som si v tomto ods*ala už svoje. Skoro každá žena áno. Na vysokej som, nie jediná, bola tiež sexuálne obťažovaná profákom a zahriaknutá, že ak to niekomu poviem, dopadnem zle. A tak ako každá žena aj ja čas od času dostanem do správy nevyžiadanú fotku ču*áka… Ale včera to bolo iné, včera som sa po prvýkrát v živote bála o svoj život.

Ostala som bez slov, do dnešného dňa s úplne prázdnou hlavou (a on s prázdnymi guľami, koľká prázdnota v ten deň) a tlakom na hrudi. Bola som otrasená. Lenže priatelia, toto sa stáva denno-denne. V rôznych vlakoch, v rôznych mestách, v rôznych podmienkach, za rôznych okolností.

zdroj: Pinterest

A viete čo? Až teraz som to poriadne pochopila. Strach ženy po skúsenosti so sexuálnym obťažovaním. V ten deň som totiž už neverila nikomu na ulici. Nikomu. Takže ak tu nejaký Majko Kramár začne vravieť o tom, že je to vlastne pocta pre ženu, že môže byť rada a že je to švanda (aj keď to bola iná situácia), nech ide do riti. A môže byť rád, že niekto nepozvaný sa neocitne v tej jeho riti.

Z 90 % takúto situáciu zľahčujú muži, nie ženy. Prečo? No lebo oni to nikdy nezažijú. Keby sa pred nimi urobila sexy mladá žena, sú v 46. galaxii od radosti a zážitok budú hovoriť do konca života aj vnúčencom svojich vnúčeniec. Keby sa pred nimi začala rajbať bezdomovkyňa, drbli by jej po papuli, prekročili ju a buď by boli chvíľu v agresívnom móde, alebo by sa na tom s kamošom zasmiali. Lebo hej, oni sú v tomto silnejšie pohlavia.

Lenže keby na mňa včera dotyčný vytiahol nožík či ma napadol, bola som v pozícii, v ktorej by som nemala veľkú šancu. A celý vozeň prázdny. Takže… už ani ja nebudem ticho, nie.

Som nas*aná. Je milé, že ti vyšla slzička šťastia vďaka predstave o mne, ale to neznamená, že o tom potrebujem vedieť alebo ho vidieť. A toto je aj apel pre tých, čo posielajú nevyžiadané dick pics, lebo aj takí sa na internetoch nachádzajú. Ešte pár rokov a môžem si z nich urobiť rodinný album.

Maj viac sebaúcty a nedehonestuj svoju osobu predo mnou tým, že mi dáš najavo svoju vrúcnu sexuálnu túžbu, hoci z mojej strany cítiš len apatiu. Lebo ak je toto vrchol tvojho sexuálneho života, tak je to dosť smutný a lepkavý život…

Muži, mám vás rada. Ale zastrčte si tých vtákov naspäť do gatí, kam väčšinu dňa aj patria.“

Zdroj: archív Startitup

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie