Vyhraj lístky na Pioneers Bratislava #3!

  • Už 28. apríla to príde! V priestoroch bratislavského Connect Coworking sa uskutoční v poradí už tretí Pioneers Bratislava. Zapoj sa aj ty do súťaže o 2 lístky a príď sa pozrieť.
image_1429867952.jpeg
  • Už 28. apríla to príde! V priestoroch bratislavského Connect Coworking sa uskutoční v poradí už tretí Pioneers Bratislava. Zapoj sa aj ty do súťaže o 2 lístky a príď sa pozrieť.

 

Podujatie pre startupistov a investorov Pioneers Bratislava sa na Slovensku objavilo iba pred rokom a už tu máme jeho tretie vydanie. Okrem medzinárodného pozadia so sebou opäť prináša príležitosť pre slovenské startupy odprezentovať sa pred lokálnymi i zahraničnými investormi a získať tak významné kontakty či investičný kapitál. 

Počas Pioneers Bratislava#3 sa 28. apríla 2015 v priestoroch Connect Coworking predstaví osem slovenských startupov v rámci súťaže Pitching Competition. Budú mať tri minúty na to, aby svojim podnikateľským nápadom oslovili odbornú porotu a ďalšie dve minutý na to, aby zodpovedali jej otázky. Výherca získa voľnú vstupenku na Pioneers Festival 2015 vo Viedni a ďalšie hodnotné ceny od partnerov podujatia. 

 

 

SÚŤAŽ

 

Chceš vyhrať 2 lístky na Pioneers Bratislava #3? Jediné čo pre to musíš spraviť, je napísať do komentu na Facebooku názov startupu, ktorý by mal podľa teba vyhrať Pitching Competition na bratislavskom Pioneerse. Zoznam startupov aj s ich popisom nájdeš TU.

 

Súťaž potrvá do piatka 24.4. 20:00 a víťazov, s ktorými sa vidíme už v utorok, budeme kontakťovať správou na Facebooku. Držíme palce!!

 

 

PioneersBratislava#3

28. apríl 2015, 19.00 hod.

Connect Coworking, Páričkova 18, Bratislava

https://www.eventbrite.co.uk/e/pioneersbratislava3-tickets-16330475893

 

Podujatie prináša: AVE Agency v spolupráci s SBA

Partneri podujatia: Crowdberry, KPMG, Startitup.sk, Fond inovácií a technológií, Flemio, Heineken, Hennessy, Thali

Pridaj sa tu: https://www.facebook.com/events/945102145540816/

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech