Vývojári sa smejú amatérom zo Slovensko.sk

  • To, že miliarda eur bola vyhodená von oknom už vieš.
zdroj titulnej fotky
  • To, že miliarda eur bola vyhodená von oknom už vieš.

Slovensko.digital šikovne vyzvalo k ukazovaniu prstom na vinníka. Najnovšie sa pridala facebooková stránka Sa mi neda vycentrovat – Slovensko.sk

O čo ide? Väčšina ľudí, neprogramátorov, nepochopí význam jednotlivých obrázkov. Každý si však domyslí, že ak ich je toľké kvantum, tak je Slovensko.sk odsúdené k nekonečnému výsmechu.

footer

fotka: Slovensko.sk

Táto FB stránka vznikla len pred dvoma dňami (17.2 mala prvý príspevok) a už nazbierala takmer 1000 fanúšikov – good job.

Naozaj, chválim tvorcu/tvorcov. Pretože si myslím, že je to správne. Pretože si myslím, že je pekné vidieť, že tu, na Slovensku, sú skutočne ľudia, ktorým záleží na kvalite života ostatných okolo seba. A pretože viem, že väčšina ľudí má mentalitu, ktorá je proste zmierená s tým, že tento štát nás oje***áva, no nie sú ochotní s tým niečo urobiť.

Do takýchto vecí je potrebné zapárať. Neprestávať a nepoľavovať. Je to predsa aj náš štát a máme v ňom svoje miesto a svoje práva. Nikto, nech je to ktokoľvek, sa nemôže nadraďovať nad ostatných – výsledok vidíme sami.

Už o 2 týždne tu budú voľby. Startitup nie je a nikdy nebude nijaký politický portál a preto ti nepovieme koho máš voliť. Máš svoju vlastnú hlavu na to, aby si zistil, čo je správne a čo nie. Nech už to dopadne akokoľvek, my dúfame, že tieto iniciatívy budú pokračovať aj naďalej vo svojej činnosti – potlesk.

12717675_1135183009825063_4454273123072323787_n

fotka: Slovensko.sk

zdroj titulnej fotky: Facebook

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech