Webg­lo­be — Yegon pred­sta­vil novú iden­ti­tu a ponu­ku slu­žieb

Marianna Mikešová / 4. novembra 2016 / Tech a inovácie

CEO spo­loč­nos­ti Webg­lo­be — Yegon Igor Streč­ko odha­lil novú tvár fir­my. Viac ako dvoj­roč­né spá­ja­nie, upda­te a upg­ra­de sys­té­mov vyvr­cho­li­li spus­te­ním nové­ho webu wy.sk, na kto­rom spo­loč­nosť pred­sta­vi­la svo­ju ponu­ku. Nechý­ba­jú nové apli­ká­cie na sprá­vu hos­tin­gu.

Najväčšou novinkou v ponuke je kompletne nový zdieľaný webhosting - WY Hosting. Podľa počtu podporovaných domén a diskovej kapacity je rozdelený do štyroch konfigurácií a ponúka tak stabilné a výkonné prostredie na prevádzku moderných webov. Univerzálne nastavený hosting si poradí s prevádzkou obľúbených redakčných systémov WordPress, Drupal, Joomla, OpenCart či PrestaShop. Jeho správu zabezpečuje kompletne nová aplikácia WY Panel, ktorá nahrádza doterajší Kontrol Panel z Webglobe a WebPanel z Yegon.

Po pozitívnych ohlasoch na optimalizovaný hosting pre WordPress prináša WY aj špeciálnu verziu - WY Hosting pre WordPress. Slovami špičky slovenskej WordPress komunity ide o "jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress". Za rovnakú cenu ponúka ešte lepší chod vášho WordPress webu, dostatok výkonu aj pre WooCommerce, vyššiu bezpečnosť a balík šikovných pluginov.

unnamed-2

Pre weby a firmy, ktorým už nestačia možnosti zdieľaného hostingu je určená novinka, WY Panel VPS - virtuálny server, ktorý kombinuje to najlepšie z oboch svetov, teda jednoduchú správu hostingu cez WY Panel a garantované systémové prostriedky vlastného servera. S podporou neobmedzeného počtu domén a štandardnou konfiguráciou servera sa stáva výborným pomocníkom na prevádzku zabehnutých e-commerce webov menšieho rozsahu. Jeho správa nie je o nič zložitejšia ako správa zdieľaného hostingu.

Nemanažované virtuálne servery bežiace na cloudovej infraštruktúre poskytnú ešte viac výkonu. Dostupné sú virtuálne servery štandardne až do konfigurácie 8 vCPU, 12GB RAM a 500GB HDD s voliteľnou správou servera. Na výber sú operačné systémy LINUX aj WINDOWS. Prémiovým riešením je cloudová infraštruktúra. WY Cloud je vhodný pre veľké projekty ako e-shopy, navštevované magazíny a rozsiahle portály. Zvolené systémové prostriedky možno rozdeliť podľa potreby a prevádzkovať viaceré virtuálne servery.

unnamed-1

Podrobnosti o novinkách nájdete na webe wy.sk.

Zdroj článku a fotografií: Webglobe - Yegon

Pridať komentár (0)