Z Bratislavy si teraz do Londýna, Milána či iných lákavých destinácií zaletíš za cenu obeda 

  • Lacných leteniek nie je nikdy dosť
  • Kúsky za najlepšie ceny sa však objavia len z času na čas a zväčša sa do pár hodín vypredajú
  • Ryaniar momentálne ponúka zlacnené letenky do miest ako Londýn, Atény, Miláno, Paríž, Corfu, Eindhoven či na Malorku
som
unsplash.com
  • Lacných leteniek nie je nikdy dosť
  • Kúsky za najlepšie ceny sa však objavia len z času na čas a zväčša sa do pár hodín vypredajú
  • Ryaniar momentálne ponúka zlacnené letenky do miest ako Londýn, Atény, Miláno, Paríž, Corfu, Eindhoven či na Malorku

Kompletnú ponuku akciových leteniek nájdeš tu.

Londýn

Do Londýna si momentálne môžeš kúpiť spiatočnú letenku s odletom z Bratislavy iba za 17 eur. Dostupných je viacero termínov, predovšetkým na budúci rok počas januára a februára 2020. Napríklad v termíne na predĺžený víkend 10-13.1.2020. V piatok odletíš a v pondelok si naspäť na Slovensku. S veľkou pravdepodobnosťou je v každom termíne zlacnených len niekoľko leteniek – oplatí sa preto letenky zarezervovať čím skôr.

Solún

Z Bratislavy si však môžeš zaletieť aj na predĺžený víkend ku gréckemu pobrežiu. A dokonca veľmi lacno. Letenky do mesta Solún sú v aktuálnej ponuke Ryanair-u dostupné za 20 eur.

zdroj: pixabay.com

Lety sú v termínoch na budúci rok v januári – napríklad 24-27.1.2020. Čiže odlet v piatok a návrat do Bratislavy v pondelok. Dostupné sú však aj ďalšie termíny: 10-13.1.2020, 10-17.1.2020, 17-20.1.2020, 17-24.1.2020, 20-24.1.2020. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť tu.

Miláno

Talianske Miláno je mestom historických pamiatok, svetových módnych značiek a v neposlednom rade aj futbalu. Spiatočnú letenku z Bratislavy si sem teraz kúpiš za necelých 20 eur a to napríklad v termíne 4-9 december 2019. Priletíš na tamojšie letisko Bergamo, odkiaľ každých 30 minút jazdí od 4.00 do 01.00 hod. autobus do centra. Cena lístka je 8,90 eura a cesta trvá približne hodinu.

zdroj: pixabay.com

Cestovateľom sa zíde vedieť, že dopravca Ryanair už umožňuje prestupné lety z Bratislavy do štyroch destinácií. Z Bratislavy s prestupom v Miláne tak možno i s Ryanairom letieť do Porta a Valencie a talianskych miest Katánia a Cagliari. Batožina cestujúceho pritom smeruje až do konečnej destinácie.

Nezabúdaj, že na na Letisku M. R. Štefánika je už v plnom prúde zimný letový poriadok, ktorý platí až do 28. marca 2020. Počas neho je naplánovaných takmer 4 000 pravidelných letov. Zabezpečujú  ich dopravcovia Ryanair, Wizz Air, Pobeda, flydubai a Air Cairo. Pobeda prevádzkuje lety do Moskvy a flydubai do Dubaja.

zdroj: bts.aero

Spolu 6 pravidelných liniek zabezpečuje Wizz Air, z nich sú až 3 lety do miest na Ukrajine – Kyjeva-Žuljany, Ľvova a Odesy. Okrem toho lieta do Skopje v Severnom Macedónsku, bulharskej Sofie a Londýna-Lutonu. Najviac, spolu 20 pravidelných liniek, ponúka Ryanair.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech