Za oponami v Yeme sa dejú nepekné veci – hrozí im pokuta za skladovanie

  • Nezávidím majiteľom supermarketu Yeme - obchodu, ktorý mal na slovenský trh priniesť kvalitné potraviny od domácich dodávateľov.
1070034
  • Nezávidím majiteľom supermarketu Yeme - obchodu, ktorý mal na slovenský trh priniesť kvalitné potraviny od domácich dodávateľov.

freshNews

Očakávania sú natoľko vysoké, že sa tu neodpúšťa žiadna chyba. Dokonca ani veci, ktoré sú v tradičných supermarketoch samozrejmosťou. Fotografie, ktoré získal týždenník TREND od čitateľov však naznačujú, že v pozadí fungovania obchodu nie je všetko s kostolným poriadkom.

Podľa čitateľov, ktorí svoje tvrdenia dokázali aj fotografickým materiálom, obchod viaceré potraviny tajne skladuje na dvore – nechránené pred vplyvom počasia a hlodavcov. A to nielen ovocie a zeleninu, ale dokonca aj vajíčka.

1070073

foto: autor

Po podnete autora fotografií, na základe ktorého prebehla inšpekcia, sa podľa informácií TREND-u obchod rýchlo spamätal a všetky potraviny urýchlene „upratal“ do skladu. Napriek tomu sa však zistilo niekoľko pochybení a Yeme zrejme čaká mastná pokuta.

Tak ako to je s Yeme? Je to len marketingový zázrak alebo skutočne kvalitný obchod, pri ktorom sú očakávania tak vysoké, že sa neodpúšťa ani najmenšia chyba? Či je to tak alebo onak, obchod nemôže zaspať na vavrínoch – pod súčasným drobnohľadom verejnosti by to mohla byť likvidačná chyba.

titulná foto: autor

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech