Za týždeň si tu zarobíš až 4 500 dolárov: Hráčkársky gigant ponúka prácu snov

  • Výrobca hračiek hľadá niekoho, kto bude niekoľko hodín denne hrať jeho novú hru
  • Na účet mu za to pribudnú týždenne tisícky dolárov
Skupinka ľudí hrá spoločenskú hru
Ilustračné foto Freepik/@standret
  • Výrobca hračiek hľadá niekoho, kto bude niekoľko hodín denne hrať jeho novú hru
  • Na účet mu za to pribudnú týždenne tisícky dolárov

Pokiaľ si uvažoval nad tým, či existuje práca, kde dá iba hrať, už ďalej nemusíš premýšľať. Jeden z najväčších výrobcov hračiek Mattel momentálne hľadá niekoho, kto by denne strávil niekoľko hodín hraním jeho novej hry s názvom Uno Quatro. 

Ako informuje portál BBC, táto ponuka je určená pre občanov USA starších ako 18 rokov. Za polovičný pracovný úväzok ponúka hračkársky gigant odmenu vo výške 4 444 amerických dolárov týždenne.

Ponuka lukratívnej práce cez video

Úlohou zamestnanca bude hrať spomínanú hru Uno Quatro štyri hodiny denne, štyri dni v týždni. Celá kampaň bude trvať štyri septembrové týždne a prebiehať bude v New Yorku.

Spoločnosť zvolila netradičný spôsob výberu nového člena tímu. Hľadá ho cez video na sociálnej sieti TikTok. Termín na podanie prihlášok je stanovený na 10. augusta. Za veľmi krátky čas sa pod videom nahromadilo veľa odpovedí od používateľov, ktorí prejavili o túto lukratívnu prácu záujem.

@uno

🚨do you have what it takes to be our CHIEF UNO PLAYER?🚨 are you passionate about throwing down the Draw 4 and playing the Reverse Card IRL? stitch this video, introduce yourself and answer these four questions:   what’s your best memory playing UNO? what’s your best Reverse Card moment? why shouldn’t we SKIP you as the Chief UNO player? what’s your fave version of UNO?   submit your video by August 10th at 11:59 PM PST and check out the link in our bio for more information.

♬ Summer – Croquet Club

„Neustále sa snažíme vytvárať nové spôsoby, ako sa môžu fanúšikovia zapojiť do UNO – a vďaka celoštátnemu vyhľadávaniu vôbec prvého hlavného hráča UNO prinášame fanúšikom osobnú hru spôsobom, ktorý ešte nikdy nezažili,“ uviedol vo vyhlásení Ray Adler, viceprezident a globálny riaditeľ hier Mattel.

Od úspešného kandidáta Mattel očakáva, že okrem samotného hrania hry bude aktívne vytvárať príspevky na sociálnych médiách, poskytovať rozhovory a zapájať do hry okoloidúcich.

Plat 4 000 eur aj na Slovensku

Ako sme ťa informovali, väčšina ľudí verí, že výnosné kariéry a vysoké platy sú vyhradené iba pre tých, ktorí strávili roky na univerzite a získali formálne vzdelanie. No v dnešnej dynamicky sa meniacej ekonomike existujú pozície, ktoré dokazujú opak.

Ak túžiš po dobre platenom zamestnaní a nemáš diplom, nezúfaj. V skutočnosti existuje viacero oblastí a odvetví, ktoré sa sústreďujú na praktické zručnosti a skúsenosti namiesto formálnej kvalifikácie. Tieto pracovné príležitosti prichádzajú s platom, ktorý je výrazne vyšší ako priemer.

Ako automechanik/autoelektrikár si vieš v Bratislave mesačne zarobiť na TPP 2 000 – 4 000 eur. Táto ponuka sa objavila pred časom na portáli Profesia.sk

Na tejto pozícii budeš vykonávať servisné prehliadky, údržbu, olejový servis, výmenu brzdových segmentov a obložení, diagnostiku všetkých značiek vozidiel, prípravu vozidiel na STK a EK, výmenu autoskiel a podobne.

Na základe uvedených požiadaviek na zamestnanca ti na túto prácu úplne postačí aj základné vzdelanie. Pracovná ponuka hovorí tiež o mesačných osobných odmenách a bonusoch, ktoré sa ti pripočítajú k platu.

Ďalšia zaujímavá ponuka, ktorú sme na webe objavili, je pozícia kuchára v reštaurácii Country Saloon Senec. Pri tejto práci si dokážeš zarobiť za mesiac aj 3 000 eur. 

Tvojou pracovnou náplňou by bola príprava denného menu, práca s grilom, výroba cestovín, príprava šalátov a burgrov. Ak pochádzaš zďaleka, inzerát hovorí aj o možnosti ubytovania, celodennej strave a nápojoch grátis. 

Zdroje: BBC, Archív SIU, Profesia.sk, Profesia.sk, TikTok/@uno, Business Wire

Najnovšie videá

Trendové videá