Zaľúbení Slováci si popri práci užívajú. Cestujú po najluxusnejších svetových hoteloch

  • Mima a Peter sú na Instagrame známi aj ako Auldsouls
  • Cestovanie je ich odveká záľuba
  • Na cestách však zažili aj množstvo nepríjemností
peter mima auldsouls cestovanie blog
Ilustračný obrázok, archív Auldsouls
  • Mima a Peter sú na Instagrame známi aj ako Auldsouls
  • Cestovanie je ich odveká záľuba
  • Na cestách však zažili aj množstvo nepríjemností

Vyzerajú ako z rozprávky, rovnako ako ich sociálne médiá alebo miesta, ktoré navštevujú. Slováci Mima a Peter, známi ako Auldsouls, precestovali desiatky krajín po celom svete, pričom ich cieľom je „inšpirovať a motivovať ostatných k objavovaniu sveta, aby žili svoj najlepší život, cvičili jogu a hlboko sa ľúbili“.

Cestovanie však nie je ich hlavnou prácou, ide o ich záľubu a vášeň, na ktorú míňajú svoj voľný čas. Startitup sa s párom spojil, v rozhovore nám, okrem iného, prezradili aj to, čím sa živia, ako sa spoznali alebo aké najluxusnejšie hotely počas svojich ciest navštívili.

Ako sa voláte, koľko máte rokov, odkiaľ pochádzate a čím sa živíte?

V prvom rade, ďakujeme krásne za oslovenie, veľmi nás to potešilo. V tom instagramovom svete nás ľudia poznajú pod menom Auldsouls, no v realite sa voláme Miriama Šnírerová a Peter Matay.

Ja Mima mám 32 rokov a som joga inštruktorka a zakladateľka značky @yogitch.sk. Pochádzam z Prievidze, avšak v Bratislave žijem už 7 rokov. Peter má 38 rokov, pochádza z Bratislavy a je audítor a daňový poradca.

Ako si spomínate na vaše mládežnícke časy? Mali ste vždy sen cestovať po svete?

Obaja sme od mladého veku mali záľubu cestovať a mali sme rôzne cestovateľské sny. Ja som sa počas strednej školy venovala modelingu, ktorý ma priviedol k láske spoznávať nové kultúry, ľudí a destinácie, keďže som cestovala po Európe a Ázii.

Bolo to pre mňa transformačné. Nielenže som sa naučila angličtinu, ale spoznala som veľa zaujímavých ľudí a vytvorila si zážitky na celý život. Od tohto obdobia som cítila, že nemôžem prestať cestovať. Bola to jednoducho taká príjemná závislosť, ktorá trvá dodnes.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: Yogitch, Instagram/yogitch.sk, Instagram/auldsouls

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá