Zarytý vegán Joaquin Phoenix v novej kampani ľuďom odkazuje dôležité posolstvo

  • Hviezda filmu Joker, americký herec Joaquin Phoenix, sa opäť pustil do boja za práva zvierat
  • Spoločne s organizáciou PETA apeluje na ľudí, aby si uvedomili, že možno je na čase stať sa vegánom
stupp
TASR, pexels.com
  • Hviezda filmu Joker, americký herec Joaquin Phoenix, sa opäť pustil do boja za práva zvierat
  • Spoločne s organizáciou PETA apeluje na ľudí, aby si uvedomili, že možno je na čase stať sa vegánom

Joaquin Phoenix, hlavný hrdina filmu Joker je jedným z najaktívnejších hollywoodskych hviezd, ktorá verejne bojuje za práve zvierat.

Aj napriek plnej vyťaženosti kvôli filmu sa opäť pustil do spolupráce s organizáciou PETA. Všetko preto, aby so svetom zdieľal jednu dôležitú vetu „We Are All Animals “.

Joaquin Phoenix reminds everyone that "WE ARE ALL ANIMALS"Regram @peta "When we look at the world through another…

Gepostet von JIll Robertson am Montag, 23. September 2019

Joaquinova kampaň povzbudzuje každého, aby začal „ žiť vegánsky “ a pomáhal ukončiť  takzvaný druhizmus, ktorý podporuje myšlienku, že všetky ostatné živočíšne druhy sú nižšie ako ľudia.

„Keď sa pozrieme na svet očami iného zvieraťa, vidíme, že vo vnútri sme všetci rovnakí – a že všetci si zaslúžime žiť bez utrpenia,“ hovorí Joaquin, ktorý je vegán od svojich 3 rokov.

Gepostet von Joaquin Phoenix Central am Dienstag, 24. September 2019

Bilbord nesúci Joaquinove posolstvo môžu ľudia vidieť priamo na Time Square, ktoré patrí medzi najnavštevovanejšie atrakcie svete. Portrét Joaquina, ktorého prekrýva hlava sliepky, bude denne na obdiv viac ako 300-tisícom okoloidúcich.

Nejde však o prvú spoluprácu Joaquina a organizácie PETA. Už pred časom herec prepožičal svoj hlas viacerým silným kampaniam organizácie. V rámci kampani „Krutosť mi nevyhovuje“ bojuje proti spoločnostiam orientovaných na spracovanie vlny. V reklame, ktorá bola predstavená počas New York Fashion Week, Joaquin propaguje luxusné obleky značky Brave GentleMan z takzvanej vlny budúcnosti.

V ďalšej z reklám pre PETA sa topí vo vode, aby upozornil na to, ako veľmi trpia ryby v dôsledku rybolovu, kedy musia bojovať dlhý čas na suchu, kde sa pomaly dusia.

Joaquin Phoenix je v skutku hlasným bojovníkom za práva zvierat. So svojou súčasnou partnerkou Rooney Mara sa objavil aj vo veľmi výraznom vegánskom dokumente s názvom Dominion, čo v preklade znamená nadvláda. Dokument bol natočený v Austrálii a kombinuje zábery zo skrytých kamier a dronov. Snímok odhaľuje rôzne spôsoby využívania a zneužívania zvierat predovšetkým v mäsiarskom, mliečnom, texilnom či zábavnom priemysle.

zdroj: peta.org

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech