Zaži deň plný networkingu na Tech Inno day!

  • Univerzitný technologický inkubátor STU ti prináša už 6. ročník TECH INNO DAY!
  • Podujatie, na ktorom sa predstaví 11 tímov s inovačným nápadom je tento rok obohatené aj o zaujímavé diskusie a rozhovory.
  • Univerzitný technologický inkubátor STU ti prináša už 6. ročník TECH INNO DAY!
  • Podujatie, na ktorom sa predstaví 11 tímov s inovačným nápadom je tento rok obohatené aj o zaujímavé diskusie a rozhovory.

Tentokrát sa stretneme už 10. apríla od 14 hodiny v Binariu na Starých Gruntoch v Bratislave. Čakajú na teba dve diskusie, v jednej ti Petra Dzurovčinová z Magistrátu hlavného mesta Bratislava spolu s Martinou Vavrekovou, vedúcou InQb, odpovedia na všetko, čo sa týka inkubátorov. Ak chceš začať podnikať alebo už máš rozbehnutý startup, tak by si nemal chýbať na druhej diskusii! Eva Šimeková z CIVITTA a Michal Nešpor z Crowdberry ti prezradia rôzne možnosti, odkiaľ vziať peniaze pre tvoj startup.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: Kamila Kapustová

15-minútové krátke rozhovory, aj tie budú súčasťou tohtoročného TECH INNO DAY! Vynaliezavá Táňa Zacharovská ti povie, čo ju viedlo k založeniu Garbage Gobllers a prečo je recyklácia odpadu tak dôležitá. Moderátor, Michal Novota, taktiež vyspovedá Paliho Luku z ESETu a Martinu Sokolíkovú z Grow with Google. A ak ťa zaujíma aké zručnosti budú žiadané v budúcnosti, zastav sa!

Ako bolo spomenuté, na pódiu sa predstaví celkom 11 tímov. Ak si myslíš, že inovatívny nápad sa skrýva len v IT oblasti, si na omyle! Na TECH INNO DAY stretneš súťažiacich, ktorí zameriavajú svoje projekty či už na medicínske prostredie, ekológiu, dizajn, dopravu a iné! Napríklad, problém nebezpečenstva železničných priecestí sa snaží vyriešiť spoločnosť GrowthPro so svojím systémom Erriate. V prípade, ak systém zaznamená nebezpečnú situáciu, odosiela informáciu o tejto udalosti vlakom blížiacim sa k priecestiu a pomáha tak predchádzať nehodám. Aj ty sa zaujímaš o to, čo sa to deje s našou klímou? Spoločnosť Rain for Climate vie ako vyriešiť problémy súvisiace s negatívnymi prejavmi klimatických zmien na základe 4-krokovej služby. Šikovní študenti z FIIT STU prišli s nápadom ako pomôcť nevidiacim ľuďom. Vymysleli okuliare spolu s aplikáciou Caneless, ktoré budú hendikepovaných navigovať v priestore pomocou zvuku. Ak chceš predchádzať svojim ochoreniam, mal by si upriamiť pozornosť na spoločnosť DNA ERA. Prináša nástroj, ktorý umožňuje analyzovať DNA a mapuje tak zdravotné riziká človeka a ukazuje mu, na aké oblasti svojho zdravia sa má zamerať. Príď sa o týchto a aj iných projektoch dozvedieť oveľa viac!

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: Kamila Kapustová

Okrem súťaže, diskusií a inšpiratívnych rozhovorov ťa čaká aj celý deň plný networkingu! Budeš sa môcť osobne porozprávať s osobnosťami zo startupového sveta a podnikania. Stretni Paliho Luku z ESET, Jána Cifru z Websupport, či Michala Hrabovca z Anasoft a mnoho ďalších.

Nepremeškaj príležitosť a spoznaj sa s inovátormi!

Potvrď svoju účasť → https://techinnoday2019.guestcloudevent.com/

Ďalšie informácie nájdeš na www.inqb.sk a na FacebookuInstagrame.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech