Zdroje, s ktorými každý dokáže vybudovať BIZNIS

  • Ak práve rozbiehaš nejaký startup, mal by si vedieť, že internet ponúka mnoho užitočných zdrojov, ktoré ti niekoľkonásobne uľahčia prácu. Tu je zopár z tých najlepších, na ktoré by si sa mal určite aspoň pozrieť.
HB3_iPad_Gallery_L1
  • Ak práve rozbiehaš nejaký startup, mal by si vedieť, že internet ponúka mnoho užitočných zdrojov, ktoré ti niekoľkonásobne uľahčia prácu. Tu je zopár z tých najlepších, na ktoré by si sa mal určite aspoň pozrieť.

Ideator

Máš skvelý nápad a rád by si z neho spravil úspešný biznis? Začni s Ideatorom. Je to platforma pre ľudí ako ty, ktorí svoj nápad chcú zrealizovať a premeniť ho na milióny.

Tony Robbins

Ak chceš v tomto odvetví uspieť, musíš objaviť a hlavne využiť svoj potenciál. Ako zo seba dať 110% ti ukáže Tony Robbins. Neexistuje nikto produktívnejší, koho by si mal followovať.

Ecwid

Ak by si si chcel vytvoriť e-commerce stránku len za 5 minút, určite navštív stránku Exwid.com. Je to naozaj skvelá stránka, navštevuje ju niečo cez 900 000 predajcov z celého sveta.

1

QuickSprout

Toto je jedna z najlepších stránok, kde sa naučíš skoro všetko o digitálnom marketingu.

LinkedIn

Jednou z najdôležitejších vecí v každom biznise sú kontakty. Zostať v kontakte s dôležitými ľuďmi a takisto si vytvoriť čo najviac nových kontaktov je kľúčové. Práve na to je najlepší Linkedin.

HipDial & Google + Hangouts 

Na to, aby si so svojím kolektívom ostal v kontakte, skvelo využiješ HipDial, alebo Google+Hangouts. Ide o stránky, ktoré ti poskytnú možnosť video-konferencie. Navyše sú veľmi jednoduché a to je presne dôvod, prečo ich majú startupisti radi.

Due

Ak si chceš zefektívniť a uľahčiť všetky papierovačky a fakturáciu, určite ti s tým pomôže Due.com.

2

 

WordPress

Ak aj funguješ v offline sfére, onlinu sa nevyhneš. Kvalitná stránka je pre tvoj biznis veľmi dôležitá. Ľudia si vďaka nej vytvárajú názor a mienku o tvojej firme. WordPress je pre tvoj blog/web ako stvorený, nakoľko sa s ním zachádza veľmi jednoducho.

Kayak

Ako biznisman budeš určite veľa cestovať. Minimálne pôjdete na nejaký ten teambuilding. Kayak ti pomôže s výberom hotelov a taktiež vďaka nemu môžeš nájst tú najvýhodnejšiu letenku.

BaseCamp

Ak je tvoj tím roztrúsený a každý tvoj zamestnanec je z iného mesta/štátu, vďaka BaseCamp zostaneš zo svojimi zamestnancami v neustálom kontakte.

Dropbox & Google Drive

Určite sa ti niekedy stane, že posielaš súbor väčší, ako je tvoja e-mailová schránka schopná zniesť. Dropbox a Google Drive sú ideálne na zdieľanie väčších súborov tak, aby k ním mal prístup každý.

LanguageTranslation

Na kvalitné preloženie webu, prípadne nejakeho iného dokumentu využi LanguageTranslation.com

A Smart Bear

A Smart Bear je blog, ktorý vytvoril Jason Cohen pre všetkých podnikateľov. Nájdeš tu skvelé rady a tipy pre tvojé podnikanie, Jason už totiž dopomohol nejednému biznisu.

3

 

Rocket Lawyer

Určite sa popri podnikaní stretneš aj s nejakými právnymi problémami. Ak hľadáš rýchlu právnu radu zadarmo, určite sa pozri na Rocket Lawyer.

Copyblogger

Content marketing je dôležitá súčasť každého online marketingu. Skvelé tipy a rady nájdeš na stránke Copyblogger.com.

CrunchBase

Všetko o financovaní startupov nájdeš na CrunchBase.com.

99 Designs

Ak nie su umelec, ale potrebuješ nejaké kvalitné logo (prípadne nejakú inú grafiku), určite navštív 99Designs.com.

Ignite Visibility University

Ďalšia zbierka užitočných informácií, ktoré ti dopomôžu k tomu, aby bol tvoj startup excelentný.

Marc & Angel Hack Life

Ako samostatný podnikateľ budeš určite potrebovať nejaké dobré tipy a triky na to, aby si si v niektorých situáciach vedel vystačiť aj sám. Ďalšia skvelá stránka na takéto informácie je preto marcandangel.com.

A takýchto zdrojov existuje naozaj mnoho. Stačí si len sadnúť za počítač a hľadať. Ak sa ti však nechce, určite skús využiť aspoň niektoré z vyššie spomenutých. Uľahčia ti prácu a ušetria tvoj čas.

Snímka obrazovky 2016-04-06 o 20.11.26Zdroj: inc.com, zdroje fotografií: pbs.twimg.com, due.com, find-job.net, marcandangel.com, zdroj titulnej fotografie: workopolis.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK