Značka slávnej pizze nahovárala ľudí, aby si dali vytetovať ich logo. Vznikla z toho apokalypsa

  • Možno si myslíš, že na tomto svete sa nenájde nikto, kto by takúto vec urobil
  • Ale keď počujú slovo zadarmo, celá situácia sa mení
  • A najmä v prípade, keď odmenou je poukaz na 100 rokov pizze
domino
Instagram @kinky_chic a
  • Možno si myslíš, že na tomto svete sa nenájde nikto, kto by takúto vec urobil
  • Ale keď počujú slovo zadarmo, celá situácia sa mení
  • A najmä v prípade, keď odmenou je poukaz na 100 rokov pizze

Nie je žiadnou novinkou, že mnohí ľudia si niečo obľúbia až do takej miery, že to chcú mať stále so sebou. A to pravdepodobne využila vo svojej marketingovej komunikácii aj značka Domino’s Pizza v Rusku. Reťazec ľuďom v rámci kampane sľúbil, že v prípade, že si dajú na svoje telo vytetovať ich logo, majú pizzu od nich počas najbližších 100 rokov zadarmo.

Možno si myslíš, že na tomto svete sa nenájde nikto, kto by takúto vec urobil. Ak áno, tak si na omyle. V súčasnosti nemajú ľudia problém umiestniť si reklamu aj do vlastného podpazušia a pýšiť sa s ňou v prostriedkoch verejnej dopravy. Viac čítaj TU!

View this post on Instagram

31 августа в нашей сети стартовала глобальная акция « Домино’с навсегда». Мы предложили всем желающим сделать татуировку с логотипом компании и выложить фотографию в социальные сети с хэштегом #доминоснавсегда. Участниками данной акции могли стать 350 человек. За это каждому, кто сделает тату, мы выдадим сертификат на ежегодные 100 пицц в течение 100 лет. Официальное награждение состоится 31 октября, а пока предлагаем Вам посмотреть на татуировки, которые сделали наши участники. #доминос #пицца #тату #логотип

A post shared by Работа в Domino's Pizza (@rabota_v_dominospizza) on

V tomto prípade, ako uvádza server Business Insider, sa do kampane zapojilo toľko ľudí, že Domino’s Pizza musela projekt ukončiť po 5-tich dňoch. Značka o nej informovala na svojom Facebooku, po čom sa následne spustila lavína.

View this post on Instagram

#доминоснавсегда

A post shared by @ easy_anthony on

Ľuďom neprekážalo ani to, že tetovanie museli mať umiestnené na určenom mieste, odfotiť si ho a zdieľať na sociálnych sieťach. Domino’s Pizza tiež upozornilo, že pravosť tetovania si odkontroluje a pre odvážlivcov obmedzila limit na 100 kusov ročne.

Zdroj: Mashable.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK