10 bytov v Bratislave, ktorým dali ich majitelia premyslený dizajn

  • Bratislava ponúka veľké množstvo dizajnových bytov, v ktorých svoj dočasný domov nájdu nielen cudzinci, ale aj turisti zo Slovenska
  • A my sme z nich vybrali niekoľko, ktoré stoja za zhliadnutie
  • Dokonca sú tak dobré, že by v nich chcel pravdepodobne bývať každý z nás
airbnb.com
  • Bratislava ponúka veľké množstvo dizajnových bytov, v ktorých svoj dočasný domov nájdu nielen cudzinci, ale aj turisti zo Slovenska
  • A my sme z nich vybrali niekoľko, ktoré stoja za zhliadnutie
  • Dokonca sú tak dobré, že by v nich chcel pravdepodobne bývať každý z nás

Byt s terasou, Panorama City

Výhľad z výškovej stavby v Panorama City a minimalistický, premyslený dizajn. Nejak takto by sa dal charakterizovať tento byt. Aj podľa hodnotenia sa zdá, že ubytovaní ľudia boli s bytom nadmieru spokojní. Jedna noc v tomto apartmáne stojí 95 eur.

Luxusný apartmán s výhľadom

Veľmi zaujímavákombinácia dreva a retro nábytku vytvára z tohto príbytku oázu pokoja. Nehovoriac o hojdacej sieti v obývačke a krásnej zelenej terase. Apartmán sa nachádza na bratislavskej Kolibe a jedna noc v ňom stojí 105 eur.

Byt, ktorý by sa páčil aj Ume Thurman

Nadšenci komiksov a Tarantinových filmov by si tento byt určite zamilovali. Nie je síce extrémne dizajnovo zariadený, skôr v štýle v jednoduchosti je krása, no to je na ňom skvelé. Farebné steny a komiksové obrázky aj z filmu Pulp Fiction, ho robia výnimočným. Jedna noc v tomto byte stojí 33 eur.

Byt alebo dizajnové nebo

Nádherná kombinácia tmavých a svetlých farieb v spojitosti s namieru vytvoreným nábytkom, vytvára v byte dokonalú atmosféru. Tento byt je tak vkusne zariadený, že by nám bolo ľúto ho dať do prenájmu. Päť minút od centra mesta a stojí 55 eur na noc.

Urban industriál ako vyšitý

Menší apartmán, ktorý ponúka všetko, čo potrebuješ počas pobytu v Bratislave, v moderno industriálno – urbánnom dizajne. Kombinácia sivej, masívneho dreva a čiernej, poteší každého hipstera, hľadajúceho ubytovanie v hlavnom meste. Jedna noc v tomto byte stojí 54 eur.

Netradičný byt s otvoreným priestorom

Vo veľmi podobnom duchu sa nesie aj tento byt. Na Airbnb ho nájdeš pod názvom štúdio, možno aj vďaka tomu, že je  to naozaj otvorený priestor. O jeho dizajn sa postarali architekti, čo sa dá spoznosť poznať na prvý pohľad. Jedna noc v tomto ubytovaní stojí 39 eur.

Najpestrejší byt v Bratislave

V tomto byte nebude ubytovaným smutno, ani keď bude vonku mínus 20 stupňov. Hrá totiž farbami tak, ako žiadny iný. Jedna noc tu stojí 25 eur.

Priamo v prírode

Nachádza sa síce v Ivanke pri Dunaji, no ak má niekto záujem vidieť z postele priamo na zelený lesík, rozhodne ho pár kilometrov od centra neodradí. Krásny malý priestor je dokonale presvetlený vďaka veľkým oknám. Skoro ako kempnig, no trochu pohodlnejší. Jedna noc tu stojí 27 eur.

 

Malý, no šikovný

A ideálny na pracovnú cestu alebo na výlet s polovičkou. Byt nás zaujal tým, aký je skoro celý čisto biely, no doplnený o farebné dekorácie. Má svojskú atmosféru medzi industriálom a mestským bytom vhodným pre  mladého človeka. Jedna noc tu stojí 27 eur.

 

Chuťovka na koniec

Ak by niekto zatúžil po bývaní mimo mestskej džungle, a tiež mimo všetkých bežných dizajnov, tak toto je to pravé orechové. Posteľ, ktorá je vlastne matrac položený na koberci a hojdačka zo snowbordu priamo v interiéri. Byt tiež ponúka hosťom okúpať sa vo vani priamo na dvore. Je to však lacný zážitok za 21 eur.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech