V Bratislave sa nadupané byty pre kreatívcov rozchytali ako teplé rožky

  • Lofty, apartmány a ateliéry, aké doteraz v Bratislave neboli. Nový projekt do hlavného mesta prináša bývanie a kreatívne podnikanie na jednom mieste.
Loft_obyvacka 1
  • Lofty, apartmány a ateliéry, aké doteraz v Bratislave neboli. Nový projekt do hlavného mesta prináša bývanie a kreatívne podnikanie na jednom mieste.

Keď sa dnes v Bratislave spomenie nejaký nový developerský projekt, kopec ľudí sa začne chytať za hlavu. Prečo? Skrátka už neveria tomu, že sa developerom podarí postaviť projekt s reálnou pridanou hodnotou kreatívneho charakteru. To však rozhodne nie je prípad projektu CityPark Ružinov. Toho súčasťou sú pritom aj lofty, apartmány a ateliéry ako stvorené pre kreatívca. Tie sa míňajú skutočne extrémnou rýchlosťou.

Spoločnosť Metrostav Slovakia, ktorá je realizátorom celého projektu, spustením predaja týchto apartmánov, loftov a ateliérov otvára priestor na celkom nový životný štýl. Freelancer-kreatívec, ktorý si chce život v Bratislave užívať rovnako ako aj svoju prácu, v nich určite nájde všetko, čo potrebuje. Tieto priestory pritom ľahko vyhovejú jeho špecifickým požiadavkám, či už dispozíciou priestoru alebo jeho variabilitou. Skrývajú toho v sebe však oveľa viac.

1 byty

Apartman_obyvacka
Apartmán

V prvej fáze predaja bolo do ponuky zaradených takmer 40 apartmánov vo veži A a B, niet sa však čomu diviť, že ich už po krátkej dobe zostávalo iba zopár. V týchto dňoch sa však ponuka rozšírila o predaj ďalších voľných apartmánov. Priestory s rozlohou od 26 do 75 metrov štvorcových a výškou stropov až 3,44 a 5,25 m totiž predstavujú presne to, čo momentálne mladý kreatívec v meste potrebuje. Navyše ide aj super investíciu do budúcnosti. Jedinečnosť týchto priestorov je totiž najlepšou zárukou ich rastúcej hodnoty.

Apartmány, Lofty a Ateliéry sa navyše dokážu prispôsobiť predstavám svojich obyvateľov. Pre príklad si vezmime jeden loft – dokážeš v ňom fungovať hneď v niekoľkých variáciách. Medziposchodie, ktoré tieto priestory obsahujú, ponúka možnosť rozdeliť si priestor na 2 časti: Bývanie a Podnikanie. Hore môžeš spať a dole pracovať, alebo si to spravíš naopak. A možno tieto priestory využiješ čisto na prácu, s tým, že prespávať v nich budeš len počas dlhých pracovných nocí. Je to na tebe.

Loft_obyvacka 2 Loft_obyvacka 3
Loft

Lofty na druhom nadzemnom podlaží disponujú možnosťou viacúrovňového interiéru, ako aj zmeny dispozičného riešenia a realizácie drevenej pódiovej konštrukcie so schodiskom. Poschodie, ktoré môžeš využiť ako pracovňu či spálňu ti poskytuje kontrolu nad celým priestorom pod ním. Vo viacerých prípadoch pritom nebude apartmánom chýbať ani pohodlná terasa s výhľadom na zelený park situovaný vo vnútrobloku projektu. Ateliéry zase ulahodia tým, ktorí si pre svoju prácu chcú upraviť otvorený priestor s veľkými oknami. Parkovacie státie v podzemnej garáži a pivnicu si môžeš vybrať a zakúpiť individuálne ku každému bytu alebo apartmánu. Prví záujemcovia a túto formu bývania sa budú môcť nasťahovať už na jeseň roku 2017.

Ceny apartmánov sú bezkonkurenčné. Dnes ti na kúpu apartmánu a bytu stačí 10% a zvyšok doplatíš až po dokončení.  CityPark Ružinov do ponuky zaradil aj predaj obchodných prevádzok o celkovej ploche 2 400 m2, ktoré budú slúžiť pre zabezpečenie služieb a potrieb pre viac ako 1 100 stálych rezidentov, ich návštevy a 10 000 zamestnancom okolitých kancelárskych a polyfunkčných budov. V priebehu leta bude do predaja zaradených zopár najlepších predpredajových bytov vo veži C. Následne bude spustený predaj apartmánov aj v tejto veži.

Apartman_terasa 2

Loft_kupelna

drawing-2-full

zdroj a zdroj fotografií: byvajapodnikaj.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech