7. apríl – deň, ktorý by si mal poznačiť každý e-shopista

  • Už 7. apríla sa v priestoroch FIIT STU uskutoční vzdelávacia konferencia Ecommerce Summit. Event bude zároveň spojený s vyvrcholením druhého ročníka úspešnej súťaže MastersGate, zameranej na akceleráciu e-shopov. Aký bude program a na koho sa môžete tešiť?
14955980_1151267291621824_7276148886780236773_n
FB MasterGate
  • Už 7. apríla sa v priestoroch FIIT STU uskutoční vzdelávacia konferencia Ecommerce Summit. Event bude zároveň spojený s vyvrcholením druhého ročníka úspešnej súťaže MastersGate, zameranej na akceleráciu e-shopov. Aký bude program a na koho sa môžete tešiť?

Online biznis sa v posledných rokoch rozvíja raketovým tempom. Neustále pribúdajú nové technológie a vymoženosti pre skvalitnenie online predaja. Pre aktívnych a snaživých e-shopistov môže byť náročné zorientovať sa vo všetkých oblastiach a rozoznať úskalia, ktoré na nich číhajú. Preto má konferencia MastersGate Ecommerce Summit, ako jedna z mála na Slovensku, za cieľ vzdelávať a inšpirovať v oblasti online podnikania.

foto: archív MasterGate

Konferencia ponúkne množstvo inšpiratívnych prednášok od profesionálov z oblasti e-commerce. Na konferencii si vypočujete prednášky z oblasti marketingu, biznisu, UX a exportu a investícií. V tento špeciálny deň sa tiež dozvieme, kto z 16 finalistov získa 4 víťazné ocenenia.

Marketingoví nadšenci sa okrem iného môžu tešiť na prednášku Petra Cikána z Acomware, ktorý sa bude venovať online marketingu a vysvetlí vám, ako správne plánovať celkové e-mailové stratégie. Jana Kutlíková zo Zoot.sk bude rozprávať o budovaní identity fashion eshopu a Michal Pastier z agentúry Bigname sa bude venovať problematike sociálnych médií. Tešiť sa môžete tiež na úspešný e-shop Martinus, ktorý bude zastupovať Eva Kianičková. Tá nám prezradí, ako urobiť zo spokojného zákazníka loajálneho.

foto: FB MasterGate

Tešiť sa môžete aj na skvelé prednášky z oblasti biznisu. Ak tápete v oblasti DPH, nenechajte si ujsť prednášku od firmy KPMG, ktorá bude zameraná na DPH v e-commerce, Jozef Hrbáček z DHL sa bude venovať najnovším trendom v logistike a zaujímavú prednášku si pre vás pripravil aj Marián Zeleniak z ui42 digital, ktorý sa výlučne zameriava na akceleráciu e-shopov a plánovanie rozvoja a biznis stratégie zvláda na výbornú.

Originálne prednášky sú pre vás pripravené aj z oblasti UX. Janka Melišová z ui42 má pripravenú prednášku na tému 10 najčastejších UX chýb na slovenských e-shopoch. Vysvetlí vám, ako má vyzerať dobré vyhľadávanie, funkčná navigácia či ako usporiadať obsah na stránke. UX designer Michal Mervant z Notino (bývalé parfums.sk/cz) si zas posvieti na zbytočné chyby v návrhoch mobilných a responzívnych webov. Na konferencii sa budeme venovať aj oblasti exportu a investícií. Tešiť sa môžete na zaujímavé dáta zo zahraničných trhov alebo zaručené spôsoby, ako sa pripraviť na investorov.

foto: fb MasterGate

MastersGate Ecommerce Summit bude veľký deň aj pre finalistov súťaže. Počas konferencie odprezentujú svoje e-shopy našej odbornej porote a program nakoniec uzavrie slávnostné vyhlásenie víťazov v jednotlivých kategóriách. Navyše sa môžete tešiť na skvelý catering a na príležitosť ponetworkovať si s ostatnými účastníkmi konferencie.

Všetky dôležité informácie o konferencii, programe a ostatných spíkroch nájdete na tejto stránke. Platobná brána je už spustená a predaj lístkov je v plnom prúde. Lístky si môžete zakúpiť na: http://www.bticket.sk/mastersgate-ecommerce-summit

zdroj: tlačová správa

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech