Aj tvoja firma robí teambuildingy na festivaloch? Ak nie, prídi na ten náš. Na GRAPE!

  • Nie každý má to šťastie, že pracuje v crazy kolektíve, chodí na kreatívne teambuldingy, výlety či grilovačky. Ak si z tých, ktorí to šťastie nemajú, príď na ten náš! Radi si s tebou dáme víno, pivo alebo čokoľvek, čo rád piješ. Tiež nie sme vyberaví. :)
grape2
FB Grape/FB Grape
  • Nie každý má to šťastie, že pracuje v crazy kolektíve, chodí na kreatívne teambuldingy, výlety či grilovačky. Ak si z tých, ktorí to šťastie nemajú, príď na ten náš! Radi si s tebou dáme víno, pivo alebo čokoľvek, čo rád piješ. Tiež nie sme vyberaví. :)

Je to presne rok, čo sme boli vlani prvýkrát spolu na festivale GRAPE a bola to jednoducho bomba. Zabavili sme sa, absolvovali inšpiratívnu diskusiu, stretli sa s vami a jednoducho zažili úžasný víkend. Po festivale sme síce prišli totálne zničení, ale s pocitom, že si to musíme zopakovať.

Foto: archív Grape

A presne preto ideme tento rok do toho znovu! Samozrejme, ešte s väčšími očakávaniami, preto dúfame, že nás v tom nenecháš samých. Ako už býva malou tradíciou, aj tento rok organizujeme v Urban Markete na Grape parádnu diskusiu.

Určite si postrehol, že pre teba už istý čas pripravujeme panelové diskusie na rôzne témy. Sme radi, že tieto eventy podporujú aj naši partneri Launcher, SBA, Slovaneská sporiteľňa a Sygic. Vďaka takýmto firmám, môžeme vzdelávať ľudí v oblasti biznisu.

Na Grape budeme mať diskusiu o tom, či sa dá na Slovensku uživiť módou. A pozvali sme známe slovenské značky: Fusakle, WakiVaky a Maszaryk.

Pevne veríme, že v piatok o 18:00 sa všetci stretneme v Urban Markete a odštartujeme spolu skvelý festivalový víkend!

Foto: archív Urban Market

Ján Anguš > Fusakle

Na strednej študoval baníctvo a geológiu, na vysokej aplikovanú ekonómiu a programovanie, a po škole sa venoval marketingu. Nakoniec však išiel úplne inou cestou a otvoril si bistro v Bratislave. Po 6 rokoch v gastro biznise zatúžil po zmene a keďže móda ho vždy bavila, začal rozmýšľať, čo môže nášmu trhu priniesť. A tak vznikli farebné ponožky.

Dominika Podolánová > WakiVaky

Dominika Podolánová založila WakiVaky ešte na vysokej škole ako školský projekt, z ktorého nakoniec vznikol reálny biznis. WakiVaky sú ručne šité vaky na chrbát, vyrábané recykláciou alebo redizajnom rôznych kúskov oblečenia – tzv. upcykláciou. Na ich výrobu sa využívajú už nepotrebné materiály, ktoré by inak skončili v koši. Takto dostanú druhú šancu a zmenia sa na originálny wakivak.

Matúš Molnár > Maszaryk

Spodné prádlo, ktoré bojuje proti konfliktom a nesie meno Maszaryk. Maszaryk je „nadnárodný projekt“ z rúk Bratislavčanov Matúša a Mišky, ktorí vyrábajú spodné prádlo, ktoré má umierniť konflikty medzi štátmi. Či už sú to konflikty vojnové alebo iné, Maszaryk sa snaží ukázať, že medzi nami nie sú žiadne rozdiely a konflikt nie je rozhodnutím bežného občana.

Všetky info nájdeš aj na našom evente TU. Tak s kým sa vidíme? :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech