Ak si študent VŠ a máš zaujímavý nápad, zapoj sa do súťaže Slovak University Startup Cup 2020

 • Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2020 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.
 • Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2020 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.
Zároveň im to má pomocť pri transformácii ich inovatívnych riešení do reálneho podnikania.  Študentské startupy s najvačším potenciálom vyberie komisia zložená zo skúsených, úspešných podnikateľov, ako aj zástupcov našich reklamných partnerov, mediálnych partnerov ako aj spolupracujúcich organizácií.
 • Komisia vyhodnotí šesť najlepších študentských startupov podľa jednotlivých kategórií:
  a) Veda, medicínske technológie
  b) Informačné technológie, mobilné technológie, web
  c) Priemyselné technológie, technické riešenia, robotika
  d) Životné prostredie, zelené technológie
               e) Umelá inteligencia
               f) Otvorená kategória pre ostatné nápady
 • Z týchto 6 víťazov jednotlivých kategórií, ktorí budú vyhlásení a odmenení na slávnostnom evente  vyberie národná komisia držiteľov prvých troch miest. Následne medzinárodná komisia vyberie absolútneho víťaza, ktorý bude reprezentovať Slovensko na celosvetovej súťaži University Startup World Cup 2020 v októbri 2020.
 • Strávi tu niekoľko dní spojených s top mentoringovým programom, s možnosťou networkingu so študentskými startupmi z celého sveta ako aj s možnosťou prezentácie svojho startupu pred globálnymi investormi.

Novinkou bude udelenie „Špeciálnej ceny TV JOJ“ . Víťaz bude odmenený marketingovou kampaňou v hodnote 5000,.EUR na sociálnych sieťach JOJ Group

Viac informácií nájdeš na www.studentstartup.skUzávierka prihlášok je 15.5. 2020
Zdroj: TS

Najnovšie videá

Trendové videá