Ako z nuly vybudovať prosperujúci biznis aj na Slovensku?

  • Chceš na trhu preraziť s vlastným biznisom, no nevieš kde začať?
  • Už tento štvrtok sa dozvieš nielen to, ako vybudovať úspešný podnik ale aj to ako si udržať klientelu a ďalej napredovať
  • V Platform House spúšťame nové biznis diskusie, na ktorých nesmieš chýbať
facebook-newlogo
Plat4M
  • Chceš na trhu preraziť s vlastným biznisom, no nevieš kde začať?
  • Už tento štvrtok sa dozvieš nielen to, ako vybudovať úspešný podnik ale aj to ako si udržať klientelu a ďalej napredovať
  • V Platform House spúšťame nové biznis diskusie, na ktorých nesmieš chýbať

Podnikanie na Slovensku je behom na dlhú trať. Ak človek nemá jasnú víziu, pevnú disciplínu a schopnosť nevzdať sa po prvej prehre, môže zostať sklamaný.  Aj napriek tomu chce byť  každý druhý mladý človek podnikateľ a mať vlastný biznis.

My sme sa rozhodli ambicióznym ľuďom s odhodhodlaním a dobrým nápadom pomôcť na ich ceste k úspešnému podniku. Spoločne s novým co-workingom Platform House spúšťame diskusie s názvom: Ako vybudovať miliónový biznisKto ti bude radiť ako na trhu preraziť? Nebude to nik iný, než ľudia, ktorým sa podarilo v našej krajine uspieť a ich spoločnosti dnes točia státicíce až milióny eur. Hosťami prvej diskusie budú :

Šimon Šicko – Spoluzakľadateľ a CEO of Pixel Federation

Šimon je spoluzakladateľom a CEO spoločnosti Pixel Federation, nezávislého herného publishera a developera s hlavným sídlom na Slovensku. Pixel Federation založil spolu s ďalšími tromi spoločníkmi v roku 2007, prvý výrazný úspech prišiel v roku 2010 s herným titulom TrainStation, ktorý dnes na Facebooku mesačne hráva vyše 1 mil. hráčov.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: Pixel Federation

Šimon je investorom slovenského venture fondu, ktorý spravuje Neulogy Ventures, a radí fondu ako aj spoločnostiam v oblasti medzinárodného obchodného rozvoja, najmä v hernom sektore. Je investorom v spoločnostiach FinStat a Charged Monkey a je súčasťou dozornej rady Nadácie Pontis.

Michal Truban

Michal je úspešný podnikateľ a investor do startupov. Je zakladateľom WebSupportu, najväčšieho a najznámejšieho poskytovateľa webhostingu na Slovensku. Michal tiež stojí za startupmi ako Nicereply (víťaz StartupAwards 2011), Scaledo a InHiro (víťaz StartupAwards 2013). Michal je známy mentor slovenských startupov. Jeho firma Websupport dlhodobo podporuje podujatia pre začínajúcich podnikatelov a tiež poskytuje začínajúcim firmám webhostingové služby zdarma v rámci projektu FreeWeb.

Lukáš Horák – CEO + AMP + DIGITAL CREATIVE DIRECTOR – Plat4M

Lukáš Horák je CEO a hlavný dizajnér digitálnej agentúry Plat4M a zakladateľ co-workingu Platform House. Od roku 2001 tvrdo pracuje s vášňou na budovaní spoločnosti, ktorú pôvodne tvorila iba prezentácia jeho osobného portfólia. V súčasnosti je digitálna agentúra Plat4M jedna z najvýznamnejších na Slovensku a má portfólio, ktoré sa môže pochváliť najviac rešpektovanými oceneniami na svete.

Lukáš sa za posledné roky podieľal na projektoch ako dizajnér, programátor, informačný architekt, kreatívny riaditeľ, tvorca animácií či projektový manažér pre desiatky slovenských aj medzinárodných klientov vrátane Avon, Eurovea, Schwarzkopf, Tescoma, Penta Investment či Tatravagónka.

O kvalitných diskutérov tak určite núdza nebude. Ak si nechceš nechať ujsť ich hodnotné, rady urob si vo štvrtok miesto v tvojom kalendári. Diskusia sa uskutoční 11. októbra v co-workingu ako vystrihnutom zo Silicon Valley s názvom Platform House na Sliačskej ulici. Udalosť začína o 19:30 a potrvá približne hodinu. Prvých 30 minút budeš mať možnosť sledovať diskusiu aj vďaka live streamu, ktorý spustíme na Startitup Facebooku. Vstupné sú symbolické 3 eurá a čakať na teba bude aj niečo pod zub. Lístky si môžeš zakúpiť aj priamo TU.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech