Ako zle na tom musí byť Slovák, predávajúci stočený Veyron v slovenskom bazáre?

  • Aj ty si už dlhšiu dobu poctivým platcom DPH? Potom máme pre teba zaujímavú novinku. A tvoj Bugati Veyron je v týchto dňoch na predaj v jednom zo slovenských bazárov.
bonko
CzechExotics.com/google.sk
  • Aj ty si už dlhšiu dobu poctivým platcom DPH? Potom máme pre teba zaujímavú novinku. A tvoj Bugati Veyron je v týchto dňoch na predaj v jednom zo slovenských bazárov.

Človek by aj povedal, že ak už je niekto tak za vodou, že si dokáže kúpiť Bugatti Veyron, nebude mať za potrebu manipulovať s jeho najazdenými kilometrami. Ako to však už na Slovensku býva, všetko je možné a opak sa stáva pravdou.

Súčasná celebrita proti svojej vôli, Ladislav Bašternák, sa postaral o to aby sme mali v našej krajine svetový unikát. Áno na Slovenskú máme jediný stočený Bugatti Veyron na svete. Informoval o tom portál trend.sk

foto:facebook.com/Igor Matovič

Je to totižto jediné logické vysvetlenie na klesajúce kilometre tohto automobilového skvostu. Jedine, že by išlo o naozaj zázračné auto, ktorého kilometre klesajú čím viac na ňom človek jazdí.

foto:memecentre.com

Ak by mal Bašternák denníček, do ktorého si každé dva roky zapisuje počet najazdených kilometrov, vyzeralo by to asi takto : V roku 2013 začíname na 26 117 km, chtiac-nechtiac sa v roku 2015 dostávame na cifru 16 460 km a tento rok je to sviežich 870 km.

Toľko kilometrov by však zrejme nestačilo ani na odjazdy z miest, kde Bašternák skúšal trpezlivosť a úplatnosť slovenskej polície. Svet obleteli fotky Veyronu stojaceho v strede Starého Mesta, kde toto Bugatti prekvapila pešia zóna a policajti, ktorí nedostali brífing o tom, že majiteľom je „ich človek.“

foto:screenshot/autobazar.eu

Letmým zamyslením by sa koniec koncov mohlo zdať, že Bašternák dostalo viac pokút a papúč ako má v súčasnosti najazdených kilometrov.

foto:screenshot/autobazar.eu

Tento skvost s bujarou minulosťou môžeš dnes nájsť v slovenskom autobazáre za príjemných 1 milión euro. Ak si naozaj dôverčivý typ možno ti nepríde ani podozrivé, že auto s 10-ročnou históriou má najazdených necelých 900 kilometrov.

Má pritom disky z ľahkej zliatiny, hmlové svetlomety, Imobilizér, palubný počítač, navigačný systém, tempomat, kožený interiér, tónované sklá, vyhrievané spätné zrkadlá. Ak sa rozhodneš stať sa majiteľom tohto legendárneho modelu isté je jedno. O pozornosť budeš mať určite postarané.

Ako prvý o toto auto prejavil „záujem“ Igor Matovič, ktorý na svoje stránke uverejnil príspevok o bazárovom Veyrone a kompletnom prehľade podvodov. Či už ide konkrétne o Bašternákove auto alebo nie, užime si túto chvíľu. Predsa len nie každý deň sa nám stáva, že pri hľadaní nového Passatu alebo Fábie v bežno bazáre si môžeme prehliadnuť aj tento kúsok.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech