AKTUÁLNE: Fico sa objavil v budove Policajného prezídia, kde sídli aj NAKA. Nechcel prezradiť, k čomu ide vypovedať

  • Fico pravdepodobne vypovedá na NAKA
  • Malo by ísť o prípad jeho bývalého ministra Žigu
AktualneSIU
  • Fico pravdepodobne vypovedá na NAKA
  • Malo by ísť o prípad jeho bývalého ministra Žigu

Portál TV Noviny informuje, že Robert Fico sa objavil v budove Policajného prezídia, kde sídli aj NAKA. Podľa dostupných informácií by mal vypovedať k prípadu svojho bývalého ministra Petra Žigu. 

Sám však túto informáciu potvrdiť nechcel. Na otázku novinárov reagoval len podráždene slovami: „Čo vás je do toho?“

NAKA zasahuje vo firme Žigu, toto je jeho príbeh: Od lykožrúta k Judášovi, dnes stojí po boku Pellegriniho

Robert Fico na svojom Facebookovom profile zverejnil status s videom, kde tvrdí, že pokiaľ ide o únik informácií, NAKA je deravá ako ementál. Na otázky novinárov, o aký prípad sa jednalo, Fico opäť uviedol, že ich do toho nič nie je. Posmešne však dodáva, že mu novinári môžu pomôcť nájsť jeho auto.

„Napriek tomu by som rád dodal, že som urobil všetko pre to, aby som bol k novinárom slušný a neohrozil som vyšetrovanie lacnými politickými vyhláseniami. V danom okamihu som však prítomných novinárov považoval za užitočných akurát tak na to, aby mi v preplnenej uličke pomohli nájsť auto s vodičom,“ dodáva vo svojom statuse Robert Fico.

NAKA je, pokiaľ ide o únik informácií, deravá ako ementál a je na čase, aby s tým minister vnútra Mikulec niečo urobil.

Nie je normálne, aby vo vestibule NAKA stálo stádo novinárov a presne vedeli, kto a kedy príde a v akej veci vypovedať na NAKA. NAKA je, pokiaľ ide o únik informácií, deravá ako ementál a je na čase, aby s tým minister vnútra Mikulec niečo urobil, pretože takéto nezákonné úniky informácií – vrátane informácií z vyšetrovacích spisov – majú obrovský vplyv na priebeh vyšetrovania, predovšetkým negatívnym smerom a poškodzuje práva ľudí, ktorí čelia rôznym podozreniam. Napriek tomu by som rád dodal, že som urobil všetko pre to, aby som bol k novinárom slušný a neohrozil som vyšetrovanie lacnými politickými vyhláseniami. V danom okamihu som však prítomných novinárov považoval za užitočných akurát tak na to, aby mi v preplnenej uličke pomohli nájsť auto s vodičom.😁 Zdroj videa: topky.sk

Uverejnil používateľ Robert Fico Štvrtok 18. februára 2021

Správu budeme aktualizovať. 

Zdroj: TV Noviny

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech