Attila Végh vyzýva: Pošli mi svoj príbeh a získaj podporu pre svoj sen

  • Špičkového zápasníka a šampióna Oktagonu vďaka jeho úspechom poznajú ľudia nielen na Slovensku či v Česku
  • Cesta Attilu Végha na vrchol nebola vôbec jednoduchá, a predsa sa nikdy nevzdal
  • Nedávno spojil sily so spoločnosťou Huawei a zrodila sa aktivita, v ktorej môžeš získať skvelú podporu svojho sna
Huawei
  • Špičkového zápasníka a šampióna Oktagonu vďaka jeho úspechom poznajú ľudia nielen na Slovensku či v Česku
  • Cesta Attilu Végha na vrchol nebola vôbec jednoduchá, a predsa sa nikdy nevzdal
  • Nedávno spojil sily so spoločnosťou Huawei a zrodila sa aktivita, v ktorej môžeš získať skvelú podporu svojho sna

Attila: Napíšte mi svoj príbeh

Attilu spoznalo celé Slovensko po tom, ako v novembri porazil favorizovaného Karlosa Vémolu v zápase storočia organizácie Oktagon. Podľa vlastných slov neváhal ani chvíľu, keď sa mu naskytla možnosť spojiť sa so spoločnosťou Huawei a stať sa tvárou aktivity, ktorá motivuje ľudí, aby kráčali za svojím snom. „V Huawei sami dobre vedia, aké to je, keď vám kladú pod nohy prekážky. A vedia aj to, čo ja – že je dôležité nevzdať sa a nepozerať sa na to, čo bolo, ale sústrediť sa na to, čo príde,” približuje známy zápasník.

Rozbehnúť vlastný projekt, či presadiť sa ako umelec nie je také jednoduché. Huawei v tomto snažení podá pomocnú ruku trom Slovákom s najinšpiratívnejšími osobnými plánmi a výzvami. Na víťaznú trojicu čaká odmena v hodnote 1500 eur na podporu ich sna, stretnutie s Attilom Véghom či skvelé hodinky Huawei Watch GT 2.

O zaujímavú podporu môže zabojovať každý – nemusíš dokonca ani vlastniť produkt značky Huawei. Stačí o sebe dať vedieť a zaslať svoj príbeh na adresu [email protected] najneskôr do 15. marca. Attila Végh a Huawei spoločne vyberú tri, ktoré si zaslúžia podporu.

zdroj: Huawei

Víťazom napriek prekážkam

Attilov životný príbeh je sám o sebe veľkou inšpiráciou pre každého, kto si ide za svojím snom aj napriek prekážkam. Malý Attila sa začal venovať zápaseniu ešte ako 5-ročný, neskôr presedlal na kempo karate. V momente, keď vyhral svoju prvú súťaž a získal pohár, prebudilo to v ňom túžbu vyhrávať a byť najlepším. „Každý víkend som chodil na súťaže, otec ma veľmi podporoval. Mojou najväčšou motiváciou bolo, aby som doniesol domov čo najviac pohárov,“ hovorí Attila. Chuť víťaziť ho nakopla natoľko, že sa stal majstrom sveta, majstrom Európy a 14-násobným majstrom Maďarska.

Hoci mu zápasy vychádzali, nikdy to nebral ako samozrejmosť. Vedel, že ten, kto je na vrchole, môže opäť rýchlo spadnúť. Attila sa stal majstrom sveta v MMA, ale potom prehral štyri veľké zápasy za sebou. Po vstupe do Oktagonu všetku svoju energiu a čas vložil do prípravy na zápas storočia s Karlosom Vémolom. 

„Štyri mesiace som počas tréningu zažíval peklo. Ani raz som nebol s mojím výkonom spokojný. K tomu som mal doma tehotnú manželku, ktorá pri mne stála a dávala mi energiu,“ spomína Attila na mesiace pred najdôležitejším zápasom v jeho kariére. Hoci verejnosť považovali Karlosa za favorita, Attila ukázal, aký je bojovník a za dve minúty zložil Vémolu na zem. Radosť, ktorá potom prišla, bola neopísateľná. 

Attila sa v súčasnosti okrem svojej rodiny a pravidelnému tréningu venuje aj svojim zverencom v Oktagone. O to viac ho teší, keď môže podporiť ďalších šikovných Slovákov v tom, čomu sa venujú. „Pošli mi svoj príbeh, plán či výzvu, s ktorou bojuješ. Ak máš sen, za ktorým si ideš aj napriek prekážkam, chcem o ňom vedieť. Možno práve tvoj bude jeden z tých, ktoré spolu s Huawei podporíme,” uzatvára Attila. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech