Berte si všetky moje peniaze: Tieto anti-LEGO papuče sú vynález desaťročia!

  • Celé desaťročia prežívame všetci spolu tú najhoršiu bolesť, aká je svetu známa.
image_1447845807.jpeg
  • Celé desaťročia prežívame všetci spolu tú najhoršiu bolesť, aká je svetu známa.

 

Radšej by som si solil rany, než aby som mal ešte raz stúpiť na kocku lega. A potom pokvapkal citrónom. Bolesť, aká nemá obdoby. Utrpenie, s ktorým zápasí celý svet. Aj ja mám doma malých súrodencov a zažívam to pravidelne. Špeciálne v noci, keď rozospatý kráčam cez izbu. 

Ale teraz stačilo. Stal sa vianočný zázrak a Lego v spolupráci s Francúzskou reklamnou agentúrou Brand Station prišli s niečím, čo malo existovať už minimálne storočie. Papuče LEGO, ktoré ochránia tvoje laby pred ďalším zážitkom z pekla.

 

 

Lego papuče sú povinnou výbavou pre každého rodiča, či staršieho súrodenca, ktorý chce svojmu malému na vianoce darovať stavebnicu Lego. Tento čas sa blíži a my sa potrebujeme rýchlo vybaviť. 

Podľa francúzskeho blogu Piwee však BrandStation vyrobí len 1500 párov, pričom nebude možné si ich zakúpiť – distribuované budú náhodne ľuďom, ktorí na oficiálnej stránke LEGO France vyplnili svoje vianočné priania. 

 

 

A áno, tieto papuče plnia vlastne rovnakú funkciu ako hocijaké iné papuče. No a čo! Odhliadnuc od toho utrpenia LEGO nikdy neomrzí. Ani mňa, 23-ročného, a predpokladám že ani teba, nech už si hocijak starý. Preto sú mäkučké papuče so vzorom LEGA splnením detského sna.

Súčasťou celej kampane je aj video, ktoré dokumentuje výrobu týchto zázračných papúč. Osobne si však myslím, že ľudia si vydupú sériovú výrobu. Toto jednoducho potrebujeme doma všetci. Alebo by to mohli distribuovať zdarma v každom balení LEGA. To som ale dostal nápad! Ešte keby si to niekto z výrobcov prečítal.

 

 

LEGO NOEL 2015 par Brand Station

Car vos enfants adorent les #LEGO … mais qu’ils adorent par-dessus tout partager leur passion dans toute la maison … cette année, nous avons imaginé pour vous parents LE cadeau ultime pour #Noël : des chaussons LEGO à la semelle rembourrée qui vous permettront de vous balader en pleine nuit dans la maison … sans le moindre souci ! ;) #NoelLEGO2015

Posted by Brand Station on Monday, 9 November 2015

 

zdroj: huffingtonpost.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech