Bitport.cz sťahuje torrenty rovno do cloudu

TS / 2. novembra 2014 / Lifehacking

Český startup Bitport.cz umožňuje sťahovať torrenty do cloudového úložiska tak jednoducho…

 

Bitport.cz kombinuje torrentového klienta a cloudové úložisko. Používanie Bitport.cz je jednoduché. Užívateľ iba určí, ktorý torrent sa sťahovať a Bitport.cz mu ho pohodlne stiahne do cloudu. Nie je potrebné inštalovať žiadneho klienta na sťahovanie, všetko beží na serveroch Bitport.cz.

Po stiahnutí si užívateľ môže torrent prehrávať is titulkami priamo v prehliadači alebo na cestách v mobile a tablete. Ideálny spôsob ako sledovať obľúbené videá aj v škole alebo v práci.

Očakávame, že o Bitport bude záujem, najmä v zahraničí, kde je prístup k torrentom prísnejší. Bitport je veľmi užitočná služba najmä pre tých, ktorí bojujú so svojím poskytovateľom internetu, ktorý im blokuje prístup na stránky s torrentami. Bitport tiež ocenia študenti v školách alebo zamestnanci v práci. hovorí Filip Sloboda, marketingový riaditeľ Bitport.cz

Používanie Bitport.cz je bezpečné. Všetky prenosy sú šifrované a súbory sú automaticky kontrolované antivírusom. Navyše neuchovávajú žiadne informácie o užívateľovi a za službu je možné platiť okrem platobnej karty a PayPalu aj pomocou Bitcoinov.

Zdroj: TS

Pridať komentár (0)