Bojuješ každé ráno s prebudzaním? Tento netradičný budík poteší každého kávičkára

  • Čo môžeš byť krajšie ako prebúdzaš sa do zvukov a vône pripravujúcej sa kávy
  • Nový budík ti ju spraví presne načas
  • Čo môžeš byť krajšie ako prebúdzaš sa do zvukov a vône pripravujúcej sa kávy
  • Nový budík ti ju spraví presne načas

Prestav si, že by ťa ráno zobudil zvuk vriacej vody, ktorá sa pomaly prekvapkáva cez filter do šálky. Alebo taká vôňa čerstvo namletej kávy. Lepšie než alarm na mobile, nie? Na to, aby si sa zobúdzal v takejto rozprávke, nepotrebuješ mať pri sebe baristu či baristku. Barisiuer je prístroj, slúži ako budík, ale trochu netradičný. Navarí ti totiž špičkový „filter“.

zdroj: Barisieur

Vyzerá pritom veľmi jednoducho. Voda, ktorá sa pomaly začne zohrievať, prejde rúrkou až k filtru s namletou kávou, ktorá sa začne postupne prekvapkávať do šálky. Prístroj si môžeš nastaviť presne na minúty, plus obsahuje malú nádobku pre tých, ktorý by si chceli kávu zjemniť smotanou.

Nadčasový dizajn

Prístroj je dostupný v čiernej a bielej farbe. Má jednoduchý dizajn, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako staré rádio. Na výber máš aj z bledého a tmavšieho dreva, ktoré si môžeš navoliť sám. Na oficiálne stránke môžeš nájsť aj náhradné diely, či ďalšie sklenené šálky k sérii.

Prístroj obsahuje ohrievač vody, z ktorej môžeš urobiť prekvapkávanú kávu alebo čaj a malú chladničku na smotanu. Obe verzie aj v čiernej aj v bielej farbe vyjdu na 445 dolárov, čo je v prepočte 405 eur.

zdroj: Barisieur

Ak ťa však nezobudia jemné zvuky kávy, máme pre teba alternatívu. Tento budík vypneš iba tak, že sa postavíš oboma nohami na pamäťovú penu na celé tri sekundy. Neexistuje žiadny spôsob, ako by si ho mohol dotykom odložiť o pár minút, jednoducho musíš vstať.

Keď budík úspešne vypneš, posnaží sa ťa zabaviť rôznymi frázami a zabrániť tvojmu návratu do postele.

"The Ruggie Alarm Clock forces you to get out of bed and put your weight on the rug in order to stop the alarm sounds….

Gepostet von Ruggie Clock am Mittwoch, 25. April 2018

Zdroj: Barisieur

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech