Bratislava dnes otvorila novú atraktívnu linku s lacnými letenkami

  • Bratislavské letisko sa môže pochváliť ďalšou novou linkou
  • Zaletieť si budeš môcť do vyhľadávanej destinácie
  • Dovolenka ťa tu môže vyjsť len pár eur
bali
pexels.com/flickr.com
  • Bratislavské letisko sa môže pochváliť ďalšou novou linkou
  • Zaletieť si budeš môcť do vyhľadávanej destinácie
  • Dovolenka ťa tu môže vyjsť len pár eur

Slováci budú môcť lietať na dovolenky do Turecka s Ryanairom. Najväčšia európska nízkonákladová spoločnosť Ryanair dnes vstupuje na turecký trh a oznámila, že spustí novú pravidelnú linku z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do mesta Dalaman. Je to jedno z najkrajších miest v Turecku s čarovným pobrežím s veľmi lacnou autobusovou dopravou. Ak si vezmeš auto na letisku za 181 eur na týždeň, skús sa pozrieť aj do strediska Marmaris.

Lietať z Bratislavy do Turecka sa začne od 28. júna 2018 s frekvenciou 1 x týždenne každý štvrtok. „Ryanair dnes s potešením oznamuje svoj vstup na turecký trh, spočiatku s dvoma linkami z Dalamanu do Bratislavy a Dublinu, ktoré spustíme koncom júna. Linky budú v prevádzke raz týždenne, sú súčasťou nášho letného letového poriadku 2018 a letenky si možno už od dnes zakúpiť,“ potvrdil pre bts.aero David O′Brien z Ryanairu.

Pri tejto príležitosti dala spoločnosť do predaja letenky za cenu od 39,99 € za jednosmernú letenku pre lety v júni, ktoré si možno rezervovať na Ryanair.com do polnoci 16. marca. Dovolenku v Dalamane si tak už môžeš naplánovať aj dnes a spiatočnú letenku v mesiacoch júl a august kúpiš už za 79 eur. V cene je príručná batožina.

Tip na ubytovanie: 3* Hotel IDEE, ktorý ťa vyjde na 25 eur a v cene sú aj raňajky. Len 6 minút peši je luxusná veľká vila Mare Fethiye, ktorá ubytuje až 6 ľudí, takže ide o ideálne ubytovanie pre partie či väčšie rodiny. Cena je ešte lákavejšia ako samotné ubytovanie. V tomto prípade tu necháš len 12 eur na noc.

Linka do Turecka je pritom už šiestou úplne novou pravidelnou linkou, ktorú otvorí Ryanair z Bratislavy počas letného letového poriadku, ktorý začne platiť od konca marca do konca októbra 2018. Koncom marca spustí Ryanair z Bratislavy nové linky do Burgasu v Bulharsku, na Maltu, na Pafos na Cypre a do Solúna (všetky s frekvenciou 2 x týždenne). Od 1. júna otvorí novú linku aj do Eindhovenu (2 x týždenne, od októbra 3 x týždenne) a od 28. júna pridá aj úplne novú pravidelnú linku do Dalamanu v Turecku a späť (1 x týždenne).

„Letecká spoločnosť Ryanair bude z Letiska M. R. Štefánika prevádzkovať počas tohto leta spolu až 25 pravidelných liniek, čo je historicky najvyšší počet pravidelných liniek od začiatku pôsobenia Ryanairu u nás od roku 2005,“ zhrnul pre bts.aero generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika Jozef Pojedinec.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech