V Bratislave môžeš prísť na biznis stretnutie alebo párty aj taxi helikoptérou

  • Zabudni na Uber, Hopin alebo Easy Taxi, v hlavnom meste je služba, vďaka ktorej sa budeš aspoň na pár minút cítiť ako James Bond.
hell
facebook.com/robinsonr44ravenII/commons.wikimedia.org
  • Zabudni na Uber, Hopin alebo Easy Taxi, v hlavnom meste je služba, vďaka ktorej sa budeš aspoň na pár minút cítiť ako James Bond.

So zápchami obyvatelia Bratislavy bojujú naozaj rôznym spôsobom . Niekto si zvolí radšej verejnú dopravu, iný si ušetrí nervy a zavolá si Hopin, ďalší to riskne a vydá sa na bicykli hľadať absentujúce cyklochodníky.

A potom je tu o niečo vyšší, nie práve bežný spôsob prepravy z bodu A do bodu B. Helikoptérou zrejme nikto z nás nelieta do Tesca pre rožky a mlieko. A povedzme si úprimne, že asi ani na tie biznis meetingy si najvyšší manažéri zvoli skôr sedmičkové BMW, ako helikoptéru.

zdroj fotografie:facebook.com/robinsonr44ravenII

 

Určite by však stálo za to vyskúšať si prelet nie len nad Bratislavou. Ponuka Helitaxi je pritom naozaj široká. K dispozícii sú 4 typy moderných vrtuľníkov, ktoré sa odlišujú veľkosťou, kapacitou a taktiež komfortom cestovania. Či už hľadáš malý a rýchly vrtuľník alebo pohodlný stroj na dlhšie cestovanie z ponuky si určite vyberieš. Cena sa pohybuje v závislosti od typu a výkonu letúňa, zväčša je to od 300 do 1000 eur pri päťmiestnom turbínovom vrtuľníku.

zdroj fotografie:facebook.com/robinsonr44ravenII

Ak nie si práve špičkový pilot, v portfóliu služieb nájdeš aj leteckú školu. Za veľmi krátku dobu sa po boku skúsených inštruktorov naučíš lietať s vrtuľníkom a získaš preukaz PPL(H). Kurzy lietania pritom zažiješ výhradne na štýlových vrtuľníkoch Robinson R44 a R22.

Ak si už na trochu inej úrovni, vrtuľník si môžeš aj prenajať a dokonca sa ani nemusíš trápiť, kde si ho zaparkuješ. K dispozícií budeš mať asistenčný servis, ktorý ti odporučí najideálnejšie miesto na pristátie.

zdroj fotografie:helitaxi.sk

Možno plánuješ narodeninovú oslavu vo veľkom štýle. Prenájom limuzíny znie celkom dobre, ale predsa len, vrtuľník znie lepšie. Slovenská a Česká republika má veľkú výhodu oproti ostatným krajinám Európskej únie, keďže je možné s vrtuľníkom pristáť vo voľnom priestore podľa vlastného uváženia. Postačujúce je povolenie majiteľa pozemku. Preto je možné využiť vrtuľník aj na rýchlu prepravu napríklad na párty alebo do tvojej firmy.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK