Bratislavské vianočné trhy sú v plameňoch

  • Na vianočných trhoch je momentálne veľmi horúco
  • Na vianočných trhoch je momentálne veľmi horúco

Na Slovensku má v poslednom čase tendenciu všetko akosi horieť. Stránka Zomri len pred pár minútami zverejnila fotku z vianočných trhov na Hlavnom námestí v Bratislave. Tie sa ako šibnutím čarovného prútika ocitli v plameňoch a zo stánkov s cigánskou a punčami šľahajú plamene a šíri sa hustý čierny dym.

Na internete už začali kolovať vtipy o tom, že na trhy zrejme už dorazili aj rušeň ZSSK.  Na trhoch je tak v týchto chvíľach nielen plno, ale panuje tu aj v skutku horúca atmosféra.

Iní konštatujú, že prepálený olej z langošov to už nevydržal a jednoducho sa vznietil. Ževraj mala vybuchnúť plynová bomba v stánku s lokšami. Horí aj známa reštaurácia Roland café & restaurant.

„Pri požiari na Hlavnom námestí Bratislave, ktorý vypukol po pol štvrtej popoludní. Požiar vznikol po výbuchu propán-butánových fliaš a rozšíril sa na vedľajší murovaný objekt. Hlavné námestie a budovy v bezprostrednej blízkosti sú evakuované, hasiči vykonávajú hasebné práce a prieskum objektov. Pri udalosti zasahuje 25 príslušníkov HaZZ so 7 kusmi hasičskej techniky, na miesto smerujú aj dobrovoľní hasiči z DHZO Ružinov. Podľa predbežných informácií sa pri udalosti nikto nezranil,“ informovali hasiči na svojom facebookovom profile.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK