Bratislavský street-food dáva zdravotníkom jedlo zadarmo. Podniky predstavili aj novú službu

  • Ak aj ty patríš medzi milovníkov obľúbených Street-Food parkov, potom ťa určite poteší nová služba s názvom Regal Pomoci
  • Ide o projekt, ktorý vznikol ako reakcia na súčasnú koronakrízu, ktorá značne zasiahla aj celú gastro scénu
  • Cez online platformu Regal Pomoci si môžeš jednoducho a rýchlo objednať tvoj obľúbený street food z jedného miesta
  • Ak aj ty patríš medzi milovníkov obľúbených Street-Food parkov, potom ťa určite poteší nová služba s názvom Regal Pomoci
  • Ide o projekt, ktorý vznikol ako reakcia na súčasnú koronakrízu, ktorá značne zasiahla aj celú gastro scénu
  • Cez online platformu Regal Pomoci si môžeš jednoducho a rýchlo objednať tvoj obľúbený street food z jedného miesta

Ide o spoločný projekt kamarátov a známych dlhodobo sa pohybujúcich v gastro biznise. Keď začali na Slovensku platiť obmedzenia ohľadne koronavírusu, rozmýšľali sme, čo musíme spraviť a ako vieme pomôcť. Zatvorili a vydezinfikovali sme všetky naše prevádzky,” objasňuje tím projektu na ich oficiálnom webe.

„Až keď sme si boli istí, že všetky procesy máme na 100 % pod kontrolou, spustili sme časť našich prevádzok, prioritne na rozvoz a výdaj jedla so sebou. Následne sme časť našich zásob ochranných pomôcok darovali Ministerstvu vnútra SR. Vedeli sme však, že chceme spraviť viac.”

Gepostet von Regal Burger am Dienstag, 24. März 2020

Ľudia pôsobiaci v gastre sa preto rozhodli pracovníkom v prvej línii aspoň trochu spríjemniť náročné pracovné služby, a to dobrým jedlom. Tím projektu Regal Pomoci sa inšpiroval kolegami z Banskej Bystrice, ktorí už dlhší čas zásobujú miestne infekčné oddelenie jedlom.

🍃 JARNÝ CHEF – ŠPECIÁL 🍃Vážení zákazníci,dnes pre Vás spúšťame túto nadupanú novinku v podobe nového, sezónneho…

Gepostet von Regal Burger am Montag, 20. April 2020

Od začiatku sme sa v rámci našich možností snažili pomáhať záchranným zložkám a Regal Pomoci  je našim ďalším krokom. Hoci máme naše burgre veľmi radi, vieme, že sa nedajú jesť úplne každý deň. Dali sme preto dohromady niektorých našich kamarátov z gastra a spravili spoločne menu, z ktorého si snáď každý vyberie, na čo má chuť. Pre zdravotníkov ho ponúkame spolu s dovozom úplne zadarmo,” dopĺňajú.

Regalpomoci je však určený pre všetkých. Pre tých, ktorí pracujú z domu a nemajú čas si sami navariť, pre tých, ktorí pracujú v kanceláriách, no ich obľúbená reštaurácia je v súčasnosti zatvorená alebo sa nechcú zdržiavať vo food courtoch. 

Gepostet von Regal Burger am Freitag, 17. April 2020

Pomoc zdravotníckemu personálu z radov gastra však nekončí pri ponuke jedál zadarmo. Už po vypuknutí pandémie koronavírusu urobili majitelia prevádzok sympatické gesto a ponúkli ich kávovary na dlhodobé zapožičanie do vybraných nemocníc a zdravotníckych zariadení po celom Slovensku.

Spolu s podporou malých a stredných pražiarní, ktoré sa s nimi v rámci projektu Regal Pomoci rozhodli spolupracovať, budú môcť ku každému kávovaru pre zdravotníkov ponúkať zadarmo aj kvalitnú kávu.

Gepostet von Regal Burger am Donnerstag, 2. April 2020

„Veríme, že túto formu objednávky využijú aj ostatní, najmä firmy, a budú objednávať cez náš projekt Regal Pomoci. Tak podporia a zjednodušia život gastro podnikom, ktoré budú môcť naďalej pomáhať tým, čo to aktuálne najviac potrebujú,”  hovoria zakladatelia služby.

Regal Pomoci v súčasnosti zastrešuje gastro prevádzky v nákupnom centre Eurovea, vo Fresh Markete a čoskoro pribudne aj Bory Mall. Do budúcna projekt ráta aj s prevádzkami mimo Bratislavy, teda v Trenčíne či Piešťanoch.

Z Regalu Pomoci si tak môžeš objednať jedlo z prevádzok ako Regal Burger, Thali, Phočkáreň, Chefzone, Barskde & Chilantro, no nájdeš tu aj ponuku Hummus and Couscous Bar-u či El Gata.

Zdroj: regalpomoci.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech