Do Bratislavy prichádza festival techniky TechFest, ktorý bude plný inovácií

  • Refinery Gallery už 8. júna 2017 privíta všetkých nadšencov tých najprogresívnejších technológií, ktoré forumujú svet. Prednášať budú tí najzasvätenejší spíkri, ale aj amatéri, ktorí ťa inšpirujú hneď v niekoľkých oblastiach.
fest
refinerygallery.sk/facebook.com/jordvlog
  • Refinery Gallery už 8. júna 2017 privíta všetkých nadšencov tých najprogresívnejších technológií, ktoré forumujú svet. Prednášať budú tí najzasvätenejší spíkri, ale aj amatéri, ktorí ťa inšpirujú hneď v niekoľkých oblastiach.

Už začiatkom júna sa v Bratislave uskutoční festival, ktorý poteší každého, kto sa zaujíma o vývoj technológií a ich implementáciu do praxe. Na dvoch pódiach budeš mať šancu vidieť riešenia, technológie a inovácie popredných výrobcov z informačných technológií, ktorí formujú trh.

Okrem tradičných tém sa tu odprezentujú aj aktuálne trendy z oblasti marketingu, virtuálnej reality, gamingu, umelej inteligencie. V jednotlivých prednáškach sa však nebude diskutovať len o samotnej teórii ale aj o ich reálnom využití, napríklad aj v tvojom biznise.

 

V časti technology sa dozvieš napríklad o dostupných možnostiach práce s umelou inteligenciou, ktorá dnes zažíva veľký rozmach . Na svoje si však prídu aj fanúšikovia gamingu, keďže tu bude rozobraný vývoj herného priemyslu za posledných desať rokov.

Predstavené budú taktiež súčasné trendy v kolaborácií, správe zariadení a riešení pre inteligentné kancelárie a smart home. Dozvieš sa aktuálne informácie o tlačiarňach, ako aj sieťach, či počítačoch. Na konferencie dostanú svoj priestor samozrejme aj dáta, ich dostupnosť a ich využitie v biznise.

 

Na Techfeste sa nestretneš s zdĺhavými prednáškami teórie, namiesto toho zažiješ technológie na vlastnej koži.  K dispozícii bude aj gamingová zóna s virtuálnou realitou . Ďalej si budeš môcť otestovať tie najnovšie smartfóny, notebooky alebo inteligentné obrazovky, vďaka čomu budeš mať v budúcnosti ľahší výber.

V ďalšej z častí festivalu, ktorá nesie názov Inspiration sa môžeš nechať inšpirovať riešeniami v praxi, ktoré by mohli potencionálne pomôcť napríklad aj tvojmu biznisu. Predstavené budú marketingové a obchodné nástroje založené na technológiách, implementované úspešne riešenia ako aj obchodné stratégie.

Horúcou témou bude aj meranie emócií užívateľov. Ak ti nie je jasné, čo sa za týmto pojmom skrýva, všetko sa dozvieš na Techfeste. Taktiež získaš zaujímavé pohľady na obsah a bezpečnosť digitálneho marketingu, ktorý v dnešnej dobe nie je radno zanedbávať.

Ak patríš medzi pracantov, ktorí si nemôžu dovoliť stráviť dlhší čas bez notebooku, určite využiješ aj coworkingovú zónu. Tá bude zároveň súčasťou inspiration prednášok, preto sa nemusíš báť, že ti niečo ujde. O vylepšenie zážitku sa postarajú aj populárne slovenské streetfood značky, v ktorých si nájde každý pre seba to pravé.

Celý program Tech Festu nájdeš tu a registrovať sa môžeš na tomto odkaze, pričom od nás dostávaš PROMOKÓD (startiTup99), ktorý ťa na tento event dostane.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech