Byť v kontakte = Byť spoločenský ?!

  • Traja nadšenci Igor, Miki a Štefan sa stretli, spojili svoj intelekt a vytvorili tím s názvom 3visionaries.com, v ktorom napĺňajú svoje vízie, kreativitu a dizajn.
image_1421247499.png
  • Traja nadšenci Igor, Miki a Štefan sa stretli, spojili svoj intelekt a vytvorili tím s názvom 3visionaries.com, v ktorom napĺňajú svoje vízie, kreativitu a dizajn.

 

Súčasťou ich tímu bola predovšetkým otázka: „Čo je na svete to najdôležitejšie?“ – priateľstvo a čas strávený s ľuďmi, na ktorých nám záleží. A práve táto odpoveď je myšlienkou, ktorou sa rozvíja/la Ijoin Messeger aplikácia.

 

Ijoin Messenger je voľne dostupná messenger aplikácia pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ale aj pre tých, ktorí svoj životný štýl chcú nakopnúť. Je lepšia ako len obyčajné textovanie, pretože Ijoin umožňuje zasielanie správ, zdieľanie a plánovanie aktivít s priateľmi!

 

Existujú už rôzne spôsoby ako sa spojiť so svojimi priateľmi, sharovať s nimi nespočetné množstvo fotiek, videí, pocitov, zážitkov, ale Ijoin vám ponúka pripojiť sa a BYŤ SPOLOČENSKÝ. Spojiť sa so svojimi priateľmi tvárou v tvár bez toho aby ste im zavolali, stačí napríklad len sledovať, ktorú z aktivít (5) váš priateľ zdieľa a vy ho svojou prítomnosťou môžete bez svojho ohlásenia prekvapiť na danom mieste a tak mu vyčariť úsmev na perách.

Môže byť, či ? :)

Používanie Ijoin Messenger vám dáva možnosť ako zostať v kontakte a zdieľať svoje nápady, emócie a názory s ľuďmi, ktorých máte radi. Pre oživenie konverzácie nájdete rôzne zábavne stickers či emoticons. Všetko je rozdelené do 5-tich kategórií, z ktorých si môžete vybrať – jedlo, pitie, deti, voľný čas a šport.

 

Taktiež nemôže chýbať aj nejaká tá vychytávka a tou je „social life graph“ – graf predstavujúci životné skóre, ktorý vám ponúka jasný pohľad na to, ako aktívne žijete svoj vlastný život, dokonca vám konkrétne ukáže činnosti, ktoré ste doposiaľ absolvovali.

 

 

Aplikácia je zatiaľ len pre „Jablčkárov“, a presne tí sa musia predovšetkým postarať o rastúci úspech tejto nádejnej slovenskej aplikácie!

 

Zdroj: ijoinapp.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech