Campus Exchange – šanca pre startupy zo strednej a východnej Európy, ktoré chcú expandovať

  • Východoeurópska edícia Campus Exchange predstavuje päťdňový program, ktorý je zameraný na podporu globálnej expanzie startupov z „druhej“ časti Európy.
CampusWarsaw-02
  • Východoeurópska edícia Campus Exchange predstavuje päťdňový program, ktorý je zameraný na podporu globálnej expanzie startupov z „druhej“ časti Európy.

Primárny cieľ Campus Exchange? Pomôcť startupom expandovať. Varšavský Campus, ktorý event organizuje, poskytne jednotlivým tímom tooly na prehľad trhu, mentoring s expertmi, inovatívne workshopy a tiež kopec cenných kontaktov. Pokiaľ máš teda aj ty vlastný startup, s ktorým máš globálne plány, prihlás saod 20. 6 do 24. 6. 2016 sa priprav na cestu do Varšavy.

 

Na to, aby si sa mohol prihlásiť, musí tvoj startup spĺňať niekoľko kritérií. Popritom, že musí byť založený v strednej alebo východnej Európe, musí byť tvoj produkt už v predaji, dostupný na trhu a pripravený na globálny debut. Tvoj startup taktiež musí riešiť nejaký problém (ponúkať unikátne riešenie). Musí vykazovať nejaký zisk (alebo mať investora) a ty, ako zakladateľ, musíš ovládať plynule angličtinu (pokiaľ je vás vo firme spoluzakladateľov viac, minimálne 2 z vás sa musia programu zúčastniť).

Campus Exchange vo Varšave bude, okrem iného, zameraný aj na vylepšenie tvojich pitchovacích skills, s ktorými ti pomôžu profesionálni koučovia. Ďalej sa bude klásť dôraz na schopnosť prispôsobiť tvoju aplikáciu či web pre expanziu na trhy v nových krajinách. Čakať môžeš aj mentoring s expertmi (face to face sedenia s mentormi z Google a ďalšími expertmi z tohto odvetvia). Taktiež príde čas aj na stretnutia s investormi a dôležitou témou má byť aj návštevnosť – konkrétne spôsob, ako ju efektívne zvýšiť.

Zdroj: campus.co, zdroj titulnej fotografie: itkey.media

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK