Chystá sa siedmy bratislavský Startup Weekend!

  • Priestory coworkingu 0100 Campus sa počas jedného víkendu opäť naplnia novými podnikateľskými nápadmi. Podujatie Startup Weekend Bratislava 7 sa uskutoční začiatkom decembra, a to 9. - 11. 12. 2016.
unnamed-14
  • Priestory coworkingu 0100 Campus sa počas jedného víkendu opäť naplnia novými podnikateľskými nápadmi. Podujatie Startup Weekend Bratislava 7 sa uskutoční začiatkom decembra, a to 9. - 11. 12. 2016.

Startup Weekend sa každoročne koná v rôznych kútoch sveta. Tento 54-hodinový maratón uskutoční aj v Bratislave. Mladé potenciálne talenty tu majú priestor na rozvoj svojich podnikateľských ideí. Záujemcovia môžu využiť svoj talent a presadiť vlastný podnikateľský nápad. Príkladom pre našich nadšencov môže byť úspešný startup Sli.do, ktorý začínal práve na Startup Weekende.

unnamed-15

foto: archív startup weekend

Počas celého víkendu sa tímy snažia zo svojej idey vyťažiť maximum. Účastníci si medzi sebou zostavia tímy a spoločne pracujú na svojich projektoch. Aj za pomoci skúsených mentorov z praxe sa snažia rozpracovať svoj projekt od nápadu až po relevantný výstup, ktorý sa častokrát pretaví v životaschopný projekt. Je to tiež jedinečná možnosť, ako získať mnoho nových skúseností a kontaktov do budúcnosti.

Na záver víkendu tímy odprezentujú výsledky svojej práce. Záverečnej prezentácie sa môže zúčastniť aj široká verejnosť priamo na mieste alebo si ju môže každý záujemca pozrieť prostredníctvom live streamu na webovej stránke (swba.sk).

Spomedzi zúčastnených odborná porota vyberie tri víťazné tímy. Pri záverečnom hodnotení sa zohľadňuje najmä nápad, jeho využiťeľnosť a potenciál rozvoja do budúcnosti.

Lístky na SWBA 7 sú už v predaji online tuCena lístka zahŕňa kompletný catering a pitný režim počas celého víkendu, ako aj krásne startupovské tričko.

screen-shot-2016-12-01-at-17-19-02

foto: archív Startup weekend

Web: swba.sk Facebook: facebook.com/StartupWeekendBratislava

Zdroj informácií: StartupWeekendBratislava, Zdroj titulnej fotky: archív Startup Weekend

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech