Coworking: Skutočný raj na zemi!

  • Do Startitup redakcie sme od čitateľa dostali vtipný email o coworkingoch, o ktorý sa s vami teraz chceme podeliť. :)
image_1421254989.jpeg
  • Do Startitup redakcie sme od čitateľa dostali vtipný email o coworkingoch, o ktorý sa s vami teraz chceme podeliť. :)

 

Ráno prídete do roboty kde sa s vami vítajú ľudia, ktorých niekedy ani nepoznáte, čo pre extrovertov môže byť celkom zaujimavé. Následne sa vyberiete do kuchynky spraviť si kávu, čaj, kde je často taký waiting list, že si to rovno aj rozmyslíte. Sadnete si k vášmu stolu, na ktorom si skontrolujete, či vám niekto neukradol papiere a notebook, ktorý ste na ňom včera nechali. 

Je 9:00 a vy sa púštate do roboty. Začínajú chodiť ďalší ľudia z iných firiem, s ktorými sharujete jeden priestor. V miestnosti začína byť hluk, čo vyriešite jedine so sluchátkami a spotify. 

o 10:00 za vami príde cudzí človek spýtať sa, či mu nepožičáte nabíjačku na iphone. Hneď na to máte rokovanie v zasadačke, do ktorej sa po hodine začnú dobíjať ľudia z iných firiem s otázkou ako dlho ešte plánujete rokovať.

O 12:00 začnú okolo vás na stoloch vysmrdievať zohriate obedy donesené z domu. Vtedy je čas odísť na obed do SOHO. 

Je tesne po obede a namierite si to na záchod, ktorý dosť často nájdete “zdevastovaný“. Takže si pekne utriete misu a je to. 

O 1pm keď začnete naplno pracovať dojdete na to, že vám na monitor svieti slnko, čo vyriešite zastrením žaluzií, na čo sa hneď ozvú 3ja ľudia, ktorým ste zastreli ich “luxusný“ výhľad. 

O 3pm vám zoslabne Wi-FI pripojenie takmer na nulu, kvôli aktívnej práceschopnosti všetkých ľudí v miestnosti. Takže ich postupne začnete presviedčať nech už idú domov dorobiť si svoje veci.

Je 5pm a váš chladnomilný kolega začne vetrať celú miestnosť, bohvie prečo. Samozrejme vaše kríže toto nedokážu vydržať a začína sa boj o okno. 

Je 7pm, ľudia sú preč a vy máte konečne pocit ako v skutočnej kancelárii. 

 

PS: Je možné, aby sa taketo niečo stalo práve vám? :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK