Crowdfunding snov, každý týždeň o milión viac

  • Prvé miesto v crowdfundingovej histórií patrí hre Star Citizen. Na svojom konte má zatiaľ 77 miliónov dolárov a kampaň stále pokračuje.
image_1427796883.jpeg
  • Prvé miesto v crowdfundingovej histórií patrí hre Star Citizen. Na svojom konte má zatiaľ 77 miliónov dolárov a kampaň stále pokračuje.

 

Hra Star Citizen je vývoji už roku 2012 a ide o nový vesmírny simulátor. Táto hra bude zložená z dvoch hlavných komponentov. Prvým bude Persistent Universe (PU), v ktorom sa budú stretávať všetci hráči na jednom veľkom servery. budete tu môcť bojovať vo vesmíre, na palube vesmírnych lodí, na vesmírnych staniciach či planétach, obchodovať s ostanými, pretekať sa, živiť sa ako mechanik vesmírnych lodí alebo len tak obdivovať a prechádzať sa svetom vesmíru. Druhým komponentom bude Squadron 42 (SQ 42), v ktorom sa jedná o rozsiahlu single playerovú kampaň. Tu budete slúžiť v armáde UEE vo vojne proti ich hlavnému nepriateľovi, Vandalom. Tak ako PU, aj SQ 42 sú zasadené do našej galaxie, avšak až v 30: storočí, kedy sa celé ľudstvo zjednotilo vo vlajkou Spojeného pozemského impéria UEE. Vesmírne či pozemné boje, rozsiahli vesmír a veľké možnosti personalizácie.. to všetko môžete zažiť v hre Star Citizen. 

 

 

Cieľom hry bolo v crowdfundingu vyzbierať najskôr 10 000 000 dolárov, avšak tento cieľ bol už dávno prekonaný. Do tejto kampane sa zapojilo už viac 850,000 prispievateľov a celkovo vyzbierali už viac ako 77 miliónov dolárov. Na ich oficiálnej stránke môžete vidieť, že posledný milión sa im podarilo vyzbierať iba za posledný týždeň!

Singleplayerová verzia hry by mala byť vonku už koncom tohto roka, avšak len pre backerov. Verejne dostupná verzia by mala byť dostupná začiatkom roka 2016. Čo sa týka multiplayeru, tak ten je dostupný už dnes a užiť si ho môžete zatiaľ na dvoch mapách.

 

zdroj: StarCitizen

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech