DECENT vyhlasuje vojnu cenzúre a manipulácii

  • Ak máš už plné zuby médií, ktoré sa ťa snažia iba ovplyvniť a túžiš po jednoduchom zdroji relevantných informácií, DECENT má riešenie.
image_1448566963.png
  • Ak máš už plné zuby médií, ktoré sa ťa snažia iba ovplyvniť a túžiš po jednoduchom zdroji relevantných informácií, DECENT má riešenie.

 

Slováci prišli s revolučnou myšlienkou voľnej distribúcie dát, na základe ktorej vznikol projekt DECENT. Na cenzúru môžeš zabudnúť. Prichádza absolútna sloboda! Zdielaj názory, médiá, publikuj články, či videá do celého sveta. Tvoj obsah nebude možné zmazať, či zakázať. Platforma využíva technológiu známu ako Blockchain, teda nekonečnú sieť užívateľov, ktorí zabezpečujú jej stabilitu a nenapadnuteľnosť.

 

 

 

DECENT funguje na princípe priameho zdielania od autora k užívateľovi, bez zásahu akejkoľvek tretej strany, redakcie alebo štátnej organizácie. Hlavným cieľom je revolúcia digitálneho sveta a podpora slobody slova. Dnes dochádza k neustálemu porušovaniu základných ľudských práv. DECENT má riešenie, ktoré to môže zmeniť. Ak vylúčime tretie strany z publikovania, distribúciu dát zlacníme a zjednodušíme. Zjednoduší sa celý proces publikácie aj pre autora a konzumácie, či nákupu pre spotrebiteľa. Pre detailný popis si stiahni whitepaper.

 

Cenzúra sa v súčasnosti vyvíja rovnakou rýchlosťou akou vznikajú nové možnosti komunikácie a vďaka premysleným krokom sa stáva čoraz menej viditeľnejšou aj u nás. Vezmime si ako príklad utečeneckú krízu. Desiatky článkov a reportážnych príspevkov nám dodnes neumožňujú povedať, kde je skutočná pravda. Korupčné kauzy a odhalené informácie sú po miernom ohlase odsunuté do zabudnutia. DECENT je práve tým miestom, kde informácie ostávajú dostupné navždy v nezmenenej podobe.

 

  

Jednou z hlavných výhod platformy DECENT je umožnenie slobody slova. Bez ohľadu na miesto, kde sa nachádzaš, alebo spoločenský systém, v ktorom žiješ, vďaka DECENT-u máš prístup k informáciám tak, ako ich autor vytvoril, vždy a všade. Platforma umožní úplnú anonymitu a dáta šifruje pokiaľ nie sú zakúpené, či stiahnuté. Tak smelo zdielaj a sťahuj s DECENT-om, kdekoľvek a kedykoľvek!


Si zvedavý, kto za týmto projektom stojí? Sú to Guardians of Free Speech – superhrdinovia, ktorí sa spojili, aby tomuto svetu vrátili stratené hodnoty. Ich cieľom je zastaviť podlého Korporátora, ktorý infiltroval myšlienky ľudí na celkom svete a rozšíril vírus cenzúry. Aby splnili svoj cieľ, Guardiani založili DECENT. Svet sa potrebuje zbaviť manipulácie a na to Guardiani potrebujú aj tvoju pomoc. Ak chceš dostávať najnovšie informácie o DECENT-e prihlás sa na odber newslettra.

 

Zdroj: Tlačová správa

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech