Digital PIE 2020 predĺžil termín prihlasovania prác

  • Ešte stále máte možnosť registrovať práce do 4. ročníka súťaže v digitálnom marketingu Digital PIE 2020.
  • Deadline registrácie je do 5. februára do polnoci.
Digital Pie,
  • Ešte stále máte možnosť registrovať práce do 4. ročníka súťaže v digitálnom marketingu Digital PIE 2020.
  • Deadline registrácie je do 5. februára do polnoci.

Súťaž Digital PIE je pod záštitou Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a organizátora RULEZZ konferencií – TheMarketers.biz. Opäť je partnerom súťaže združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia, ktoré tento rok po prvýkrát odovzdá špeciálne ocenenie DIGITAL MEDIA SOLUTION.

Cieľom súťaže je komplexne ohodnotiť najlepšie projekty v oblasti digitálneho marketingu vytvorené slovenskými subjektmi za uplynulý kalendárny rok. O výsledkoch budú rozhodovať dve poroty. Špecializovaná porota, ktorá vyberie úvodnú selekciu zo všetkých prihlásených prác a Kmeňová porota následne rozhodne o finálnej podobe shortlistu a tiež o udelení hlavných cien Digital PIE.

zdroj: Digital PIE

Digital PIE má rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch tri kategórie. Poroty budú posudzovať výkon kampaní (Performance), originalitu nápadu (Idea) a ich spracovanie (Execution). Práce môžu súťažiť v jednej, dvoch alebo všetkých troch kategóriách naraz a počet prác, prihlásených do jednotlivých kategórií od jedného prihlasovateľa, nie je obmedzený.

Združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia prichádza so špeciálnym ocenením DIGITAL MEDIA SOLUTION, ktorého cieľom je oceniť a zviditeľniť inovatívne, hodnotné a úspešné digitálne mediálne riešenia z oblasti slovenského digitálu.

Prihlasovací formulár a bližšie informácie o súťaži sú dostupné na webe súťaže.

Prihlasovať práce je možné do polnoci 5. februára 2020.

Slávnostný galavečer, vyhlásenie víťazov Digital PIE a afterparty sa uskutoční 6. marca tohto roka. O mieste konania vás budeme včas informovať.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech