Dnes máš len tri hodiny na to, aby si získal letenku za euro. Laudamotion spúšťa veľký výpredaj

  • Dnes o 12:00 sa spúšťa zatiaľ najväčší výpredaj leteniek
  • Má ho na svedomí spoločnosť Laudamotion
  • Tá dáva do obehu spiatočné letenky od 2 eur
let
Laudamotion
  • Dnes o 12:00 sa spúšťa zatiaľ najväčší výpredaj leteniek
  • Má ho na svedomí spoločnosť Laudamotion
  • Tá dáva do obehu spiatočné letenky od 2 eur

Pred časom ír­ske níz­ko­ná­kla­dové aero­lí­nie Ry­anair pre­brali 24,9-per­centný po­diel v ra­kús­kom le­tec­kom pre­prav­covi Lau­da­mo­tion, ktorý je ná­stup­com firmy Niki. Vďaka to­muto kroku sme mali mož­nosť vy­užiť veľké vý­pre­daje le­te­niek do množ­stva zau­jí­ma­vých des­ti­ná­cií. Dnes sme sa do­zve­deli správu, ktorá ne­ne­chá bez úsmevu žiad­neho ces­to­va­teľa.

Spoločnosť Laudamotion oznámila niečo ako Black friday na letenky. Len dnes, 17.9.2018, budeš mať šancu kúpiť si jednosmernú letenku za 1 euro. Takéto zľavy však budú platiť len v čase od 12:00 do 15:00. Obdobie, na ktoré sa budú dať letenky booknuť je 18.9 2018 až 19.2.2019. Všetky letenky budú dostupné na tomto linku.

Počas týchto dátumov sa lieta do destinácií ako je: Miláno, Barcelona, Rím, Malorka, Paríž, Bologna, Brindisi, Krakow, Ibiza, Londýn, Kalamata, Paphos, Pisa, Valencia, Bukurest, Kodaň, Madrid, Dublin, Faro, Chania, Santorini, Marakeš, Amman, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarore alebo Tenerife.

Laudamotion sa tak zrejme nechce nechať zahanbiť spoločnosťou LEVEL, ktorá začala nedávno lietať aj z letiska Viedeň. So svojím vstupom na nový trh priniesla aj mega výpredaje. V ponuke boli dokonca spiatočné letenky len za 2 centy. Nešlo pritom o žiaden podvod, spoločnosť letenky skutočne uvoľnila za takúto cenu a mnohí cestovatelia najmä z obľúbenej facebookovej skupiny Tour de Svet takmer zadarmo vyrazili do Paríža, Madridu či Barcelony.

Predpokladá sa, že aj o letenky z dielne Laudamotion bude dnes obrovský záujem. Preto sa poponáhľaj, nech si uchmatneš svoju letenku skôr ako padne server alebo sa tie najlepšie kúsky vypredajú. Ak sa ti to podarí, daj si pozor na to, akú batožinu si so sebou zoberieš, nakoľko nízkonákladové spoločnosti v poslednom čase robia v tejto sfére veľké zmeny.

V prípade Laudamotion platí, že pokiaľ k letenke nemáš zakúpené aj prednostné vybavenie, na palubu si môžeš zobrať jednu malú tašku v rozmeroch 35x20x22cm a príručná batožina do maximálne 10 kg bude odložená do podpalubia. Niektoré nízkonákladové letecké spoločnosti, ako napríklad Ryanair, radi rozsádzajú cestujúcich v rámci jednej rezervácie, avšak toto je ľahko riešiteľná záležitosť.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech