ESET vydáva BETA verziu ESET Smart Security 9 a ESET NOD32 Antivirus 9

  • ESET prichádza so Smart Security 9 a po prvý raz obsahuje Ochranu bankovníctva a platieb. ESET taktiež otvára aj program pre Beta testovaciu komunitu, ktorá oficiálne štartuje práve dnes!
image_1432819078.png
  • ESET prichádza so Smart Security 9 a po prvý raz obsahuje Ochranu bankovníctva a platieb. ESET taktiež otvára aj program pre Beta testovaciu komunitu, ktorá oficiálne štartuje práve dnes!

 

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, dnes vydáva BETA verzie svojich produktov ESET Smart Security 9 a ESET NOD32 Antivirus 9. Staňte sa súčasťou BETA programu a buďte medzi prvými, ktorí otestujú nové vlastnosti ako napríklad Ochranu bankovníctva a platieb a vylepšenú Ochranu pred botnetmi. Produkty majú taktiež nové grafické rozhranie.

“Bezpečnostné riešenia spoločnosti ESET pre domácnosti sú známe svojou viac vrstvovou ochranou a super rýchlym výkonom. Najnovšie verzie ponúkajú posilnený stupeň bezpečnosti, aby ste si bez obáv mohli čítať e-maily, surfovali na webe a užívali si online nákupy,” hovorí Martin Semjan, produktový manažér spoločnosti ESET. “Okrem niekoľkých nových bezpečnostných vlastností sme taktiež kompletne redizajnovali grafické rozhranie riešení ESET Smart Security 9 a ESET NOD32 Antivirus 9. Redizajn je výsledkom rozsiahleho testovania,“ dodáva Semjan.

 

 

ESET Smart Security 9 po prvý raz obsahuje Ochranu bankovníctva a platieb, ktorá používateľom poskytuje bezpečné prostredie pre vykonávanie online transakcií tak, že automaticky rozlišuje, kedy používateľ navštevuje internet banking alebo stránku, na ktorej vykonáva online platbu.

Ďalšie nové vlastnosti BETA verzie obsahujú:

  • Hodnotenie reputácie, ktoré vyhodnocuje cloudové súbory a hypertextové odkazy a dokáže blokovať prístup na základe ich stupňa rizika.
  • Podpora pre sieťové signatúry (nadstavba už existujúcej Ochrany pred botnetmi) poskytuje rýchlu prevenciu pred botnetovým tokom dát prichádzajúcim do alebo z používateľovho počítača.
  • Zlepšený proces updatov, ktorý je flexibilnejší a transparentnejší. Nové ochranné vlastnosti sú okrem toho pridávané automaticky hneď, keď sú k dispozícii.
  • Plná podpora operačného systému Microsoft Windows 10.

 

 

ESET Smart Security 9 okrem toho obsahuje mnoho overených vlastností ako Anti-Theft, Anti-Phishing a Personálny firewall. V decembri 2014 získala technológia NOD32 svoje už 89. ocenenie VB100, vďaka čomu je aj naďalej držiteľom najvyššieho počtu ocenení udeľovaných organizáciou Virus Bulletin. Žiadna iná antivírusové spoločnosť nezískala týchto ocenení viac. ESET zároveň vždy odchytil všetky “In-the-wild” červy a vírusy od roku 1998, kedy toto testovanie začalo. ESET NOD 32 technológia drží zároveň rekord v počte za sebou nasledujúcich ocenení VB100.

Staňte sa súčasťou komunity ESET BETA programu a získajte možnosť byť medzi prvými, ktorí si vyskúšajú nové grafické rozhranie a vlastnosti ESET Smart Security 9 a ESET NOD32 Antivirus 9.

 

Aj tieto baby používajú ESET ako ochranu :)

zdroj: eset.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech