Ako efektívne získať a udržať si zákazníka

banner-ppw3-100518-1000x348-03-1
Popis udalosti

Vo štvrtok 10. mája máme pre Vás pripravený tretí zo série Playpark workshopov AKO EFEKTÍVNE ZÍSKAŤ A UDRŽAŤ SI ZÁKAZNÍKA s odborníkom Alexandrom Janušekom.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Chcete porozumieť potrebám zákazníka? Naučíme vás ako si vytvoriť profily zákazníkov a spoločne nájdeme ich dôvody a motiváciu pre kúpu a použitie produktu alebo služby. Tiež sa zameriame na podnikanie so silnou orientáciou na zákazníka.

ČO SA DOZVIETE?
• porozumenie potrebám zákazníka;
• vytvorenie profilov zákazníkov;
• dôvody a motivácia pre kúpu a použitie produktu alebo služby;
• podnikanie so silnou orientáciou na zákazníka.

O lektorovi:
Alexander Janušek je podnikateľ a marketér, ktorý má veľmi blízko práve ku začínajúcim podnikateľom. Po absolvovaní štúdia marketingu na Fakulte managementu UK v Bratislave najskôr spoluzaložil a rozbehol úspešnú súkromnú lekáreň, potom prijal výzvu riešiť obchod a marketing v začínajúcej technologickej firme venujúcej sa smart home solutions a neskôr sa stal komerčným riaditeľom nového súkromného českého železničného dopravcu LEO Express, kde mal na starosti obchodnú aj marketingovú stratégiu spoločnosti a jej každodenné uvádzanie do života v silne konkurenčnom prostredí. Po týchto skúsenostiach založil vlastnú marketingovú agentúru Acceleri, orientujúcu sa na ambicióznych malých a stredných podnikateľov, ktorí majú potenciál, schopnosti aj chuť rozbehnúť svoje podnikanie vo veľkom.

KEDY?
• 10.05.2018 (15:00-19:00)

KDE?
• PLAYPARK BRATISLAVA / Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, Bratislava (miestnosť č. 216, 2. poschodie)

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop tu ➡ https://goo.gl/forms/UlyzLzoGz94Ax9u62

O PLAYPARKU
Pre viac info o Playparku klikni sem >> http://www.sbagency.sk/mate-inovativny-napad-prihlaste-sa-do-2-treningovej-periody-medzinarodneho-programu-playpark#.WrDNIujOXcu

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.

Účasť je BEZPLATNÁ.