Ako si vybudovať digitálny ekosystém

22366827_141476503262692_7353612621709214141_n
Popis udalosti

Kompletné informácie o konferencii nájdete na stránkewww.digitalnyekosystem.sk

Naším cieľom je inšpirovať vás, ako budovať lepšiu firmu.

Future company = Software company. Nachádzame sa v zlomovom momente histórie, kedy pochopenie tejto rovnice odlíši, či firma prežije alebo zanikne. Nemusíme sa vôbec baviť o tom, či mám alebo nemám premýšľať nad touto rovnicou. Je jasné, že čím skôr ju pochopím a začnem aplikovať do svojej firmy, tým mám lepšiu šancu na prežitie.

Technológia nie je všemocná. Na workshope Vás budeme inšpirovať, ako pomáhajú technológia s prácou. Ako môžete byť efektívnejší. Ukážeme vám, že správne nasadenie a uchopenie tém ekosystému a cloudu dokáže zmeniť aj atmosféru vo firme, či dokonca správanie ľudí. Naším cieľom je budovať ľudskejší svet. Technolóģia má byť len barličkou na tejto ceste.

Tento workshop je určený pre majiteľov firiem, strategickým riaditeľom a šéfom oddelení marketingu, predaja, IT a HR. Ideálny setup je, ak sa z firmy zúčastnite viacerí, aby ste nasiakli inšpiráciou a tak sa nalodili spolu na jednu loď.

Success stories
Predstavíme úspešné prechody do módu Software company. Dozviete sa, že je úplne jedno či ste malý obchod s potravinami, alebo mega firma typu Telekom, postupy a premýšľanie sú veľmi podobné. Povieme si aj o slabých miestach takýchto zmiem, aby ste sa ich mohli vystríhať. Táto časť je inšpiratívna, aby ste sa v ďaľšom bloku ľahšie zamysleli nad zmenou vo svojej spoločnosti.

Ako nato?
Praktickou časťou Vás prevedú Miroslav Pikus a Peter Bolebruch. Obaja majú za sebou mnohé úspešné, ale aj menej úspešné prechody firiem do cloudu a budovanie firiem ako software ekosystémov. Domov si donesiete nový pohľad na vašu firmu. Ako by mohla vyzerať. Tí šikovnejší to budú mať aj pekne zvizualizované.

Ako by mohla vyzerať firma budúcnosti?
Mnohé témy, ktoré boli len nedávno výsadou sci-fiction filmov, už rezonujú v médiách, že sa stávajú skutočnosťou. Áno. Je to tak. Naša panelová diskusia Vám pootvorí dvierka ku technológiám, ktoré sú už teraz pripravené do reálneho nasadenia, ale možno ste o nich nepočuli. Ich navnímanie vám môže pomôcť byť pripravený ich vo vhodnom momente využiť pre budovanie lepšej firmy a zlepšenie svojho prostredia.

Rečníci:
Jaroslav Satori (dedoles.sk)
Miroslav Pikus (Cloud Expert)
Ján Košturiak (Inovátor, spájač a inšpirátor zmeny – IPA Slovakia)
Peter Bolebruch (Concept Developer – Teesys)
Jozef Kováč (CEO – Exponea)
Pavol Lupták (CEO – Nethemba)
Juraj Bednár (CEO – Digmia)
Michal Meško (CEO – Martinus.sk)
Michal Vavák (Concept Architect – Teesys)

V prípade, že chcete lístky kúpiť na faktúru, prípadne potrebujete pomoc s ich objednaním, kontaktujte Gabrielu Štorovú na čísle 0911 544 027.