Business Clinic #7 – Content marketing: Ako správne napísať nadpis článku, Predmet newslettra alebo status na Facebooku

12417963_996440923748417_7663509559068220593_n
Popis udalosti

Siedma Business clinic bude venovaná content marketing a copywritingu. Budeme sa teda baviť o tom, čo a ako písať v online prostredí.

Ako to bude prebiehať?

Začneme krátkou prezentáciou o trendoch a základných pravidlách písania úspešných headlinov a pútavých reklamných textov. Poradenstvo prebieha vo forme konzulácii v malých skupinách ľudí, ktorí riešia podobné otázky. Okrem rád a tipov tak získaš nové kontakty.

Na tomto evente sa účastníci budú môcť pýtať jednotlivé otázky z oblasti ich komunikácie na sociálnych sieťach, blogov alebo newslettrov.

Čím konkrétnejšiu otázku máš, tým lepšie! Poďte s nami riešiť veci a problémy, ktoré vás naozaj zaujímajú. A rovno hľadať tie správne odpovede pre vaše projekty.

Kedy sa uskutoční Business Clinic s touto témou?

7.marca od 16:00 do 18:00 v našich priestoroch Impact HUBu. Vstup je zadarmo – len pre prihlásené a vybrané projekty.

Pre koho je Business Clinic určená?

Pre projekty, ktoré komunikujú na sociálnych sieťach, alebo využívajú newslettrovú komunikáci. Účastníci môžu ale aj nemusia mať založené svoje social media accounty. Na stretnutí sa budeme baviť o konkrétnych prípadoch ich komunikácie ale aj modelových príkladoch.

Z kapacitných dôvodov vyberáme na jednu tému maximálne 6 projektov. Za každý projekt, firmu, organizáciu či OZ-ko sa môžu zúčastniť 2 zástupcovia.

Chceme pomáhať predovšetkým riešeniam, ktoré majú zmysel. Vychádzajú z potreby, ideálne, ak pomáhajú riešiť spoločenský problém alebo zlepšujú naše okolie a udržateľnosť. Uprednostníme teda projekty, ktoré prinášajú hodnotu aj pre spoločnosť.