Business Clinic #9: Sales

12512710_996441513748358_8256087173852452194_n
Popis udalosti

Máš rozbehnuté biznis riešenie a chceš sa pozrieť viac na oblasť Sales -u, komu a ako by si ho vedel ponúknuť ? Business Clinic Ti vďaka HUBu a partenrovi Telekom prináša one to one bezplatné sales poradenstvo k stratégii pod vedením odborníčky Lívie Handlovičovej – Sales & Leadership Consultant, partner v NorthStar Consulting Group.

1hodinovú bezplatnú konzultáciu získa 5 vybraných projektov / biznis riešení. Pre prihlásenie je potrebné vyklikať registáciu a otázky vo formulári.

Pre koho je Business Clinic určená?

Pre rozbehnuté projekty, social business riešenia aj začínajúcich podnikateľov, ktoré majú predstavu o svojich nákladoch a výnosoch a hľadajú nové možnosti, ako sa stať udržateľnými a zefektívniť svoj predaj.

Kedy Business Clinic – Business Case prebieha?

Business Clinic #8 sa koná 30.3. od 11:30 – 17:30, presný hodinový blok bude upresnený vybraným projektom

Mentor: Lívia Handlovičová

Lívia je Sales & Leadership Consultant, partner v NorthStar Consulting Group. Pomáha veľkým firmám aj startupom s efektivitou obchodu. Obnáša to vytvorenie alebo zefektívnenie obchodnej stratégie spoločne s vedením (pomoc pri recruitingu obchodného tímu, vytvorenie obchodných procesov, tzv. sales manuál, zavádza metodiku na meranie úspešnošti obchodu a sales managementu). Má 11-ročné skúsenosti v oblasti predaja, riadenia predaja, tréningu a konzultingu. Je držiteľka rekordu celkových tržieb na obchodníka z časov, keď pôsobila ako obchodná manažérka pre americkú firmu. Ako konzultant pomohla startupom ako Kontakt.io alebo u2i v Krakowe, pravidelne robí Sales Training pre startupy, ktoré sa dostanú do Telekom hub:raum akceleračných programov (WARP ChallengeUp), alebo na vlastných open eventoch pre startupy, zvaných Pitch.