Business Women Workshop: Fundraising pre DOBRÉ projekty

13726770_1112771105448731_639902401849198428_n
Popis udalosti

Prinášame ti ďalší parádny workshop, ktorý povedie zapálený agitátor využívania moderných technológií na získavanie financií pre neziskovky a zaujímavé projekty, Igor Polakovič.
Workshop je tentokrát určený všetkým – neziskovkám aj startupom, ktoré pomáhajú nejakým spôsobom zlepšovať naše okolie a rozvíjajú spoločnosť.

Igor pracuje viac ako dvadsať rokov v neziskovkách a väčšinu času sa venuje oblasti fundraisingu – získavania financií od darcov. Jeho pracovné povinnosti ho na niekoľko rokov zaviali až na ďaleký Nový Zéland, odkiaľ k nám priniesol množstvo inšpirácií zo sveta darcovstva.

Je presvedčený, že sila individulálneho darcovstva je silnejšia ako akékoľvek dary od firiem či granty od štátu. Venuje sa masmobilizácií a spôsobom, ako ľudí vťahovať do rôznych zaujímavých kampaní.

Okrem založenia darcovskej brány pre neziskovky DARUJME.sk a crowdfundingovej platformy StartLab.sk pomáha a radí organizáciám v oblasti fundraisingu.

Čo sa na workshope naučím?
– že dobré projekty ľudia radi podporia
– ako ich osloviť a kde ich hľadať
– aké projekty sú vhodné pre crowdfunding
– ako naplánovať kampaň
– ako by mala vyzerať skvelá crowdfungingová kampaň
– kedy je najlepší čas pre crowdfunding
– aké motivačné odmeny pre darcov zvoliť
– ako kampaň propagovať
– čo po skončení kampane (realizácia projektu, komunikácia s darcami,
zaslanie odmien)

Pre koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou a Sartitup.sk si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určený pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 29.8. od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.