Dokáže strata 100 000 € nakopnúť biznis? | Kamil Aujesky

Popis udalosti

Milí študenti, priatelia a priaznivci,

na najbližšej prednáške Maxman University sa pozrieme do hlavy Kamila Aujeského, ktorý nám prezradí, ako sa postupným zbieraním skúseností dostal k vlastnému biznisu.

*Kamil Aujesky*
*Dokáže strata 100 000 € nakopnúť biznis?*

Kamil pracoval 9 rokov vo firmách ako ZľavaDňa, Orange, Digitask, či Visibility, kde zbieral skúsenosti z online marketingu, aby ich následne pretavil do vlastného biznisu. Aktuálne vedie SamsiDigital – Digitálna agentúra, ktorá už za prvý rok fungovania narástla na 15 interných ľudí. Ako Google Certified Trainer je Kamil jedným z pätnástich ľudí na Slovensku, ktorí majú na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firiem v oblasti digitálneho marketingu. Okrem týchto aktivít pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok, točí Marketing Backstage a venuje sa ďalším projektom a konzultáciám v rámci digitálneho marketingu. S jeho blogom www.kamilaujesky.com vyhral už dva roky po sebe ocenenie Bloger roka.

Rozmýšľate nad tým, že by ste chceli podnikať, ale neviete ako na to? Aj Kamil pred viac ako 5 rokmi uvažoval nad tým, že si jedného dňa založí vlastnú agentúru. Predtým ako začal, sa rozhodol najprv nazbierať dostatok skúseností, aby sa potom mohol úspešne pustiť do vlastného biznisu. Vďaka skúsenostiam, ktoré počas 9 rokov získal, sa mu darí robiť jeho prácu kvalitne a tak, aby s jej výsledkom bol spokojný. Počas jeho prednášky nám porozpráva o tom, ako sa v živote neponáhľať a ísť trpezlivo za svojím cieľom. Ak vás zaujíma, ako sa môžete odlíšiť od ostatných a ako si aj vy môžete vybudovať vlastný biznis, tak určite nezmeškajte najbližšiu prednášku Maxman University s Kamilom.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a „pozrieť sa do hlavy“ Kamila Aujeského.

Ak chcete mať pravidelné informácie o ďalších prednáškach a témach, prihláste sa do nášho mailinglistu: eepurl.com/dHLjjX
Minulé prednášky nájdete vo video archíve: tinyurl.com/youtubearchiv
Prednášku podporil Startitup.

Tešíme sa na vás.
Tím Maxman Consultants